unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =

ODLOTOWY DZIEŃ OJCA

Zapraszamy w dniu 20 czerwca 2021 r. o godz. 12.30 do spędzenia wyjątkowego Dnia Ojca w Łódzkim Domu Kultury
UWAGA!
Z przyczyn od nas niezależnych, warsztaty zostaną zrealizowane jesienią 2021. O nowym terminie poinformujemy po jego ustaleniu.

ODLOTOWY DZIEŃ OJCA
– warsztaty lotniczo-modelarskie dla taty i dzieci pn. „Pytają rodzice i dzieci czy toto na pewno poleci”. Podczas spotkania przedstawiona zostanie historia lotnictwa oraz podstawy teorii aerodynamiki lotu i konstrukcji modelu. Tata wraz ze swoim zespołem zbuduje proste modele samolotu (z napędem gumowym) i pozna  zasady sterowania samolotem. Odbędą się również zawody modelarskie na najdłuższy czas lotu i celność lądowania. Warsztaty te, to wyjątkowa okazja spędzenia twórczo i aktywnie czasu przez ojców z dziećmi.

Instruktor: GRZEGORZ NOWAK – wieloletni instruktor i sędzia modelarski, pomysłodawca i założyciel Klubu Modelarskiego DEDAL z Wielunia, grupy nieformalnej Łódzka Sjesta Modelarska, współzałożyciel grupy modelarzy lotniczych 161 Eskadra Myśliwska. Pomysłodawca o organizator warsztatów, konkursów modelarskich, twórca formuły i zasad oceny Mistrzostw Polski Mikromodeli. Pasjonat historii lotnictwa i znawca tematu. Pomysłodawca, autor i koordynator projektu „Droga do gwiazd – wakacyjne warsztaty modelarskie” realizowanego w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2020.

Cena: 50 zł/zespół (tata + 1-2 dzieci)
Ilość miejsc ograniczona - obowiązują zapisy.
Informacje i zapisy: 797 326 230, oia@ldk.lodz.pl