unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 9 =

Plebiscyt „Przystanek 60+” rozstrzygnięty! Wybrano Seniora Roku 2018

29 listopada 2018 roku podczas Gali Finałowej poznaliśmy zwycięzców plebiscytu „Przystanek 60+” zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury, w celu uhonorowania instytucji oraz osób, które aktywnie działają na rzecz aktywizacji seniorów z województwa łódzkiego.
W kategorii „Instytucja wspierająca seniorów” statuetki otrzymali: Kutnowski Dom Kultury, Miejski Dom Kultury w Radomsku oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu.

W kategorii „Lider/menadżer grupy senioralnej” nagrodzono: Annę Mizgalską-Dąbrowską (Prezes Wolborskiego Stowarzyszenia Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Senior-Vigor), Sylwię Tymińską (Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Przedborzu) oraz Zofię Spaleniak (Specjalistę ds. Animacji Kultury i Fundraisingu w Wieluńskim Domu Kultury).

W kategorii Senior Roku nagrodzono: Bronisławę Karolczyk z Łasku, Jana Osickiego z Przedborza oraz Wandę Michalską z Piotrkowa Trybunalskiego.

Plebiscyt „Przystanek 60+” adresowany był do osób i instytucji, które w roku 2018 aktywnie uczestniczyły w różnorodnych działaniach realizowanych podczas Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”, m.in. przeglądach twórczości, plenerach artystycznych w parkach krajobrazowych oraz przestrzeni miejskich, forach dyskusyjnych czy warsztatach lokalnych.

Dziękujemy za przybycie Wicemarszałkowi Województwa Łódzkiego Panu Zbigniewowi Ziembie. 
  • 29-11-2018 godz 15:00

Kategoria

Wiadomości