Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =

PODSUMOWANIE - OKR

Drodzy uczestnicy Eliminacji miejskich i wojewódzkich 67. OKR!
Za nami dwa dni bardzo intensywnych zmagań scenicznych. Dwa bardzo pracowite dni, ale przepełnione pięknem poezji i prozy, zarówno tej mówionej, jak i śpiewanej. W tym roku poziom wykonawców był niezwykle wysoki (i to potwierdzili Jurorzy).

To była wielka przyjemność móc Was słuchać i oglądać na scenach Łódzkiego Domu Kultury. Cieszy fakt iż oprócz doświadczonych wykonawców, na scenie zaprezentowali się również Ci, dla których Ogólnopolski Konkurs Recytatorski jest zupełnie nowym doświadczeniem. Mam nadzieję, że Wasza miłość do poezji i prozy, będzie nadal się rozwijać, a w przyszłym roku grono uczestników jeszcze się powiększy.

Serdecznie gratuluję tym, którzy wyjadą na przeglądy centralne do Włocławka, Słupska i Ostrołęki! Pojedziecie reprezentować Łódź i nasze województwo. To był zaszczyt móc zapowiadać Wasze występy i przysłuchiwać się Waszym interpretacjom!

Dziękuję za wspaniałe emocje, których doświadczałam podczas prezentacji! Choćby dla takich emocji warto pracować podczas Eliminacji. Dziękuję naszemu gronu jurorskiemu: Dorocie Koman, Teresie Radzikowskiej i Przemkowi Sowie za pracę, dobre i mądre słowa kierowane do wykonawców, za ich wiarę w ludzi!

Wielkie podziękowania również dla wspaniałych ludzi pracujących w ŁDKu, którzy w tym roku pracowali ze mną przy Eliminacjach: Ewie Jagiełło, Zycie Solarskiej, Piotrowi Zdrzynickiemu, Marcelowi Kowalskiemu i Radkowi Zielińskiemu - bez Was nie udałoby się stworzyć takich Eliminacji, jakie były!! Byliście nieocenionym wsparciem i pomocą.
                                                                                                                               

Wasza Organizatorka
Gabriela Synowiec - Zespół ds. Teatralnych ŁDK
  • 21-05-2022 - 22-05-2022

Kategoria

Teatr