Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner

Finał projektu "Lokomotywą po wiedzę"!

Dojechaliśmy do końcowej stacji! 14 czerwca 2017 w Łódzkim Domu Kultury odbył się Wielki Finał "Lokomotywą po wiedzę" - projektu ekologiczno-artystycznego dla dzieci z województwa łódzkiego.

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - WIELE PRZYSTANKÓW JUŻ ZA NAMI

Za nami siódmy tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - NIKT NAS NIE ZATRZYMA

Szybko minął nam szósty tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ

Za nami piąty  tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - W PEŁNYM PĘDZIE

Minął czwarty, poświąteczny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - ROZWIJAMY PRĘDKOŚĆ

Minął trzeci, przedświąteczny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

"LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ" - KOLEJNE WARSZTATY ZA NAMI!

Minął drugi, intensywny tydzień zajęć warsztatowych projektu „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".

LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ - PIERWSZE WARSZTATY W ŁODZI

  Ruszyły zajęcia warsztatowe w projekcie „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego".