unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =

Drodzy Recytatorzy, przed nami 66. edycja Ogólnopolskiego Konkursy Recytatorskiego.

Ubiegły rok był dla nas wszystkich wielkim wyzwaniem, ale udało nam się spotkać na eliminacjach miejskich i wojewódzkich Konkursu. Obawiamy się, że tegoroczny OKR będzie jeszcze trudniejszy. Ciągle jednak tli się w nas nadzieja na to, że spotkamy się z Wami i z "żywym słowem". Dlatego zdecydowaliśmy, że 14 maja 2021 roku odbędą się eliminacje miejskie a w dniach 15 i 16 maja eliminacje wojewódzkie 66. OKR, jak co roku w siedzibie Łódzkiego Domu Kultury.

Oczywiście będziemy uważnie obserwować sytuację epidemiczną w kraju i na bieżąco reagować. Pragniemy również przypomnieć, że "Istotą ruchu recytatorskiego, w rozmaitych jego gatunkach, formach ekspresji i kształtach organizacyjnych, jest żywe słowo, a ono rodzi się, bogaci w sensy i barwy w bezpośrednim spotkaniu. Bo tylko wtedy dochodzi do dialogu - początku budowania przestrzeni międzyludzkiej" (fragment z Komunikatu Głównego Organizatora Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Zarządu Głównego Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie).

Jesteśmy przekonani, że dopóki można, trzeba walczyć o taką formę realizacji OKR, która pozwoli na spotkanie recytatorów, jurorów i publiczności we wspólnej przestrzeni. Trzymamy za to kciuki. Przed nami szczególny czas - nadchodzą Święta, więc życzymy Państwu zdrowia i niesłabnącej nadziei na lepsze jutro.

REGULAMIN ORAZ KARTY ZGŁOSZENIA - LINK


Jeżeli macie pytania - dzwońcie 797-326-199; 797-326-205 lub piszcie: teatr@ldk.lodz.pl