Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner

ROSfotografowani i ROSpisani rozstrzygnięci

W dniu 9 listopada 2019 odbył się, w kameralnej i miłej atmosferze, finał dwóch wojewódzkich konkursów dla dzieci i młodzieży organizowanych w ramach Regionalnej Strefy Artystycznej ROSArt: ROSfotografowani i ROSpisani.

Finał tanecznego festiwalu ROSA

Podsumowaliśmy festiwal tańca ROSA!

ROSfotografowani i ROSpisani – przedłużamy terminy konkursów!

Przedłużamy termin nadsyłania prac na dwa konkursy w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej ROSArt – ROSfotografowani i ROSpisani. Na prace czekamy do 30 września 2019 roku.

Festiwal Tańca Rosa

Informujemy, że listy startowe zostały zamknięte. 

Wyniki - ROSART

W miniony weekend przesłuchaliśmy i nagrodziliśmy uczestników w konkursach wokalnych w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej 

ROSART - Przesłuchania i Podsumowania

17 i 18 maja 2019 czekają nas pierwsze przesłuchania oraz rozstrzygnięcia w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej.

RUSZA ROSArt!

Łódzki Dom Kultury, w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej „ROSArt”, zaprasza wszystkich młodych i aktywnych artystów amatorów z województwa łódzkiego, do udziału w organizowanych konkursach artystycznych.

ROSinterpretowani - Wojewódzki Przegląd Piosenki Aktorskiej!

Zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej organizowanym w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej ROSArt.

ROSmalowani, ogłaszamy konkurs plastyczny!

Zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym organizowanym w ramach Regionalnej Otwartej Strefy Artystycznej "ROSART". 

Konkurs Wokalny ROSśpiewani

Łódzki Dom Kultury inauguruje Regionalną Otwartą Strefę Artystyczną "ROSART"