Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =

GŁOŚNY FINAŁ Z ROCKOWYM BRZMIENIEM W ŁDK

Jury w składzie: Andrzej Zarzecki, Jan Targowski, Jakub Wielgus, Przemysław Hachorkiewicz, Michał Karkusiński, Przemysław Kuczyński, po długich i burzliwych obradach wybrało najlepszych z najlepszych.

I miejsce przyznano zespołowi Maze of Sound. Zespół zagra koncert w studio Radia Łódź, który zostanie wyemitowany na antenie oraz zarejestrowany i wydany w postaci płyty „live”. Oprócz tego czeka go jeszcze występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie, promocja medialna na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź i sesja zdjęciowa wykonana przez studio FABRYKA z Łodzi.

II miejsce otrzymał zespół Manuka. Z tym wyróżnieniem wiąże się ekspresowa sesja nagraniowa w Radiu Łódź (jeden utwór), występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie i promocja na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź.

III miejsce: występ podczas Mixera Regionalnego 2014 na scenie ŁDK i promocję na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź zdobył zespół z Wielunia Co z Tego.Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieje, że wkrótce zobaczymy ich na największych scenach! Koncert eliminacyjny zwieńczył występ zespołu „Normalsi”, który zgodził się zagrać gościnnie. Parkiet sali kolumnowej wypełnił się tańczącą spontanicznie publicznością. W piątkowy wieczór Łódzki Dom Kultury stał się królestwem muzyki i rocka.