Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =

Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką - 45. ŚWIERSZYKOWE WIERSZYKI 2016 (konkurs recytatorski oraz konkursy plastyczne o tematyce przyrodniczej dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych)W dniach 28 i 29 maja 2016 w Łódzkim Domu Kultury odbył się Finał Konkursu "Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką - ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZYKI".
Konkurs został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Swoją obecnością podczas uroczystości wręczenia nagród zaszczycili nas: Pan Witold Stępień - Marszałek Województwa Łódzkiego, Pan Andrzej Czapla - Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Pani Małgorzata Kowalska - Dyrektor Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Projekt był realizowany we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.Informacja o konkursach plastycznych:

Pierwszy konkurs plastyczny dla dzieci o tematyce przyrodniczej na ilustracje do bajki Jolanty Horodeckiej Wieczorek został rozstrzygnięty! 9 maja jury podjęło decyzję o przyznaniu nagród w postaci wydania ilustracji wraz z bajeczką p. Jolanty Horodeckiej-Wieczorek (nakładem Wydawnictwa Kwadraturka) 9 uczestnikom! Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!


Kolejne konkursy 2016 rozstrzygnięte!

SEKRETARIAT WOJEWÓDZKI KONKURSU

Łódzki Dom Kultury - Ośrodek Teatralny
Joanna Pyziak
Gabriela Synowiec
tel. + 48 / 42 633 98 00 w. 256, + 48 / 797-326-205, 797-326-199
e-mail: teatr@ldk.lodz.pl