Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner

Zapisz się na szkolenie lub webinarium RAKK

Imię:
Nazwisko:
Telefon uczestnika:
E-mail uczestnika:
Instytucja:
Stanowisko:
Pełna nazwa instytucji (dane do faktury):
Pełny adres instytucji – ulica, nr, kod pocztowy, miejscowość (dane do faktury):
Województwo:
Powiat:
NIP (dane do faktury):
Udział w szkoleniu opłaca:
instytucja/organizacja delegująca pracownika (płatność w terminie 14 dni od daty wystawienia faktury)
osoba fizyczna (płatność najpóźniej do dnia szkolenia; w celu ewentualnego wystawienia faktury prosimy o kontakt: m.adamczyk@ldk.lodz.pl)
Korzystam ze zwolnienia z VAT (dotyczy tylko osób delegowanych przez instytucję/organizację):
TAK
NIE
Obiad (dotyczy tylko szkoleń stacjonarnych):
mięsny
wegetariański
Tematy i terminy webinariów:
Media społecznościowe dla instytucji kultury. Od strategii do kreacji treści - webinarium, 22,29.09, 6,13.10.2022, koszt: 450 zł netto (553,50 zł brutto)
Spis z natury środków trwałych w instytucjach kultury – zasady, dokumentacja i odpowiedzialność za przeprowadzenie i rozliczenie - webinarium, 5.10.2022, koszt: 200 zł netto (246 zł brutto)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Łódzki Dom Kultury w Łodzi z siedzibą pod adresem ul. Traugutta 18, 90 - 113 Łódź w celu realizacji szkolenia zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
TAK
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji na temat szkoleń realizowanych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury przez Łódzki Dom Kultury drogą elektroniczną w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w formularzu dodawania wydarzenia adres mailowy.
TAK
NIE
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Łódzki Dom Kultury w Łodzi z siedzibą pod adresem ul. Traugutta 18, 90 - 113 Łódź w celu przesyłania informacji na temat szkoleń realizowanych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
TAK
NIE
1 + 6 = ?
Wypełniłeś pola?