TYDZIEŃ

od 2019-05-20 do 2019-05-26

Do pobrania

Poniedziałek

2019-05-20

Wtorek

2019-05-21

Środa

2019-05-22

Czwartek

2019-05-23

Piątek

2019-05-24

Sobota

2019-05-25

Niedziela

2019-05-26

09:00 / 30 min.

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

10:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

09:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

11:00 / 2 godz.

PRACOWNIA MALARSTWA OLEJNEGO „FOREMKA”

B. Bortkiewicz

12:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

10:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:00 / 4 godz.

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

10:00 / 4 godz.

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

18:15 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

13:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:00 / 3 godz.

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

16:00 / 4 godz.

PRACOWNIA 413 - KURS RYSUNKU I MALARSTWA

Jacek Świgulski

12:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

16:30 / 1 godz.

FITNESS

Ewa Lewandowska

18:30 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413 - ZAJĘCIA MALARSKIE

Jacek Świgulski

17:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

Danuta Pyziak

16:30 / 1 godz.

FITNESS

Ewa Lewandowska

13:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

17:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

Janusz Wielgosz

16:00 / 4 godz.

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

Teresa Radzikowska

18:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

14:00 / 30 min.

GITARA OD A DO Z

Mateusz Tranda

17:00 / 3 godz.

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

16:30 / 1 godz.

FITNESS

Ewa Lewandowska

18:15 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

Janusz Wielgosz

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

14:00 / 3 godz.

PERON 323

Barbara Bortkiewicz

17:30 / 2 godz.

KURS FOTOGRAFICZNY

Piotr Nadolski

17:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

19:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

14:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

18:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

17:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

Adam Wrzesiński

20:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński

19:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

20:00 / 1,5 godz.

KLUB OLD BOY

Janusz Wielgosz

20:00 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

Janusz Wielgosz

20:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

Jagoda Kunikowska

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Ryszard Drobiński