unia baner

TYDZIEŃ

od 2019-11-11 do 2019-11-17

Poniedziałek

2019-11-11

Wtorek

2019-11-12

Środa

2019-11-13

Czwartek

2019-11-14

Piątek

2019-11-15

Sobota

2019-11-16

Niedziela

2019-11-17

10:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

DANUTA PYZIAK

09:00 / 1 godz.

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

DANUTA PYZIAK

09:00 / 1 godz.

KURS DLA WOKALISTÓW AMATORÓW

Renata Banacka-Walczak

09:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

ADAM WRZESIŃSKI

16:15 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

DANUTA PYZIAK

10:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

JAGODA KUNIKOWSKA

17:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

10:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

DANUTA PYZIAK

10:00 / 4 godz.

PRACOWNIA 413: KURS RYSUNKU I MALARSTWA

JACEK ŚWIGULSKI

18:15 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

JANUSZ WIELGOSZ

10:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413: ZAJĘCIA MALARSKIE

JACEK ŚWIGULSKI

17:30 / 1 godz.

GIMNASTYKA ZDROWOTNA

DANUTA PYZIAK

16:00 / 4 godz.

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

TERESA RADZIKOWSKA

12:00 / 30 min.

GITARA OD A DO Z

MATEUSZ TRANDA

18:30 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

13:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413: ZAJĘCIA MALARSKIE

JACEK ŚWIGULSKI

18:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

JAGODA KUNIKOWSKA

16:00 / 4 godz.

PRACOWNIA 413: KURS RYSUNKU I MALARSTWA

JACEK ŚWIGULSKI

12:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

ADAM WRZESIŃSKI

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

16:00 / 4 godz.

WARSZTATY TEATRALNE POD LUPĄ

TERESA RADZIKOWSKA

18:00 / 2 godz.

TAK. I... WARSZTATY Z IMPROWIZACJI

LILU / ALEKSANDRA AGACIAK

16:30 / 1 godz.

FITNESS

EWA LEWANDOWSKA

13:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

20:00 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

JANUSZ WIELGOSZ

16:00 / 3 godz.

PRACOWNIA 413: ZAJĘCIA MALARSKIE

JACEK ŚWIGULSKI

18:15 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa początkująca

JANUSZ WIELGOSZ

17:00 / 1,5 godz.

KLUB TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

14:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

ADAM WRZESIŃSKI

16:30 / 1 godz.

FITNESS

EWA LEWANDOWSKA

19:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

JAGODA KUNIKOWSKA

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

15:00 / 2 godz.

WARSZTAT MŁODEGO ARTYSTY (8-14 lat)

Adela Ciupińska

17:00 / 2 godz.

DRAMA (WARSZTATY TEATRALNE)

ADAM WRZESIŃSKI

20:00 / 1 godz.

TAI CHI I QI GONG

JAGODA KUNIKOWSKA

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

17:00 / 3 godz.

WARSZTATY IMPROWIZACJI DLA OSÓB DOROSŁYCH

TEATR IMPROWIZACJI TADAM

17:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

18:30 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

20:00 / 1,5 godz.

TANIEC TOWARZYSKI - grupa zaawansowana

JANUSZ WIELGOSZ

20:00 / 1,5 godz.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

RYSZARD DROBIŃSKI

20:00 / 1,5 godz.

KLUB OLD BOY

JANUSZ WIELGOSZ