unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =

Koncert Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk - wokalista, legenda polskiej sceny rockowej, a także juror programu "The Voice od Poland" zagra w Łodzi 29 maja.
Artysta wystąpi z zespołem w składzie 7 osobowym :  instrumenty perkusyjne, gitara,  kwartet smyczkowy.

Zobacz Marka Piekarczyka na żywo i kup bilety na koncert już dziś!

Informację o biletach: link 

Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej i jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar", w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll'owa Historia Świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która zebrała świetne recenzje.
Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe, utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk interesująco prowadzi swoje koncerty, przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.
  • 29-05-2022 godz 18:00

Kategoria

Muzyka