Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner

DZIECI Z ZELOWA NA ZIELONYM SZLAKU KOLOROWEJ LOKOMOTYWY

10 września we wspaniałej scenerii częściowo zrekonstruowanych ruin zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu grupa dzieci z Zelowa odbyła warsztaty fotograficzne, plastyczne i kolażu.

DZIECI Z ŁOWICZA NA WARSZTATACH KOLOROWEJ Lokomotywy

4 września dzieci z Łowicza uczestniczyły w warsztatach Kolorowej Lokomotywy w Spalskim Parku Krajobrazowym. Dzięki ciepłym promieniom słońca było to dla nich przedłużenie wakacji.

DZIECI Z BEŁCHATOWA W ZAŁĘCZAŃSKIM PARKU KRAJOBRAZOWYM

Kolorowa Lokomotywa 3 września zawiozła dzieci z Bełchatowa na wycieczkę i warsztaty plastyczne do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

ROZŚPIEWANA GRUPA Z PIOTRKOWA NA WARSZTATACH W PRZEDBORZU

25 sierpnia byliśmy świadkami jak spotyka się wiedza z zapałem twórczym młodych ludzi. Do Przedborza przyjechał rozśpiewany autokar wiozący dzieci i młodzież z Piotrkowa Trybunalskiego.

DZIECI Z PIOTRKOWA NA WARSZTATACH KOLOROWEJ LOKOMOTYWY

W poniedziałek, 18 sierpnia, dzieciom z Piotrkowa Trybunalskiego przebywającym na obozie w Trzech Morgach humory dopisywały. Już od 10.00 w Stanicy Harcerskiej trwała wytężona praca podczas warsztatów w ramach Kolorowej Lokomotywy.

DZIECI Z PIOTRKOWA DOŁĄCZYŁY DO KOLOROWEJ LOKOMOTYWY

14 sierpnia dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego pojechały na pierwszą wycieczkę w ramach projektu „Kolorowa Lokomotywa”. Udział w projekcie zainaugurowały warsztatami w Przedborskim Parku Krajobrazowym.

ŁOWICZAN SPOTKAŁA MIŁA NIESPODZIANKA NA SZLAKU „KOLOROWEJ LOKOMOTYWY”

W upalny poniedziałek 28 lipca Lokomotywa przywiozła dzieci z Łowicza do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, gdzie w Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym czeka zawsze mnóstwo niespodzianek. Tym razem dodatkową atrakcją były odwiedziny Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.

DZIECI Z RADOMSKA W LETNIEJ EDYCJI KOLOROWEJ LOKOMOTYWY

Warsztaty w Przedborskim Parku Krajobrazowym przyniosły dzieciom z Radomska mnóstwo nieprzewidzianych atrakcji! Po zajęciach w lokalnym ośrodku kultury dzieci wyruszyły w plener, by tam poznawać przyrodę, uczyć się ekologii oraz szukać artystycznych inspiracji.

KOLOROWA LOKOMOTYWA W WIELUNIU

Kolorowa Lokomotywa mknąc Zielonym Szlakiem 18 lipca zawitała do Wielunia. Czterdzieścioro dzieci pod opieką instruktorów w Wieluńskim Domu Kultury odbyło warsztaty z różnych dziedzin sztuki ludowej.

DZIECI Z SIERADZA W KOLOROWEJ LOKOMOTYWIE

W piątek, 11 lipca, dzieci z Sieradza przyjechały do Lasu Łagiewnickiego na pierwsze warsztaty w tej edycji Kolorowej Lokomotywy. Poznawały tajemnice roślin i zwierząt, które można zobaczyć na terenie tego największego w Europie lasu położonego w granicach miasta i przeżyły wiele wakacyjnych przygód.