unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
SEKRETARIAT

Magdalena Raźniak
tel.kom. 797 326 216, fax (42) 633-60-32, tel. (42) 633-60-60
pokój 218; ldk@ldk.lodz.pl

DYREKCJA

p.o. Dyrektora - Jacek Wiśniewski
tel. 504-941-374
pokój 218; jacek.wisniewski@ldk.lodz.pl

Główny księgowy - Anetta Sobczyk
tel. 797-326-187
pokój 202; a.sobczyk@ldk.lodz.pl

Główny specjalista ds. organizacji i kadr- Małgorzata Cieślak
tel.797-326-180
pokój 225; m.cieslak@ldk.lodz.pl

Główny Specjalista ds. organizacyjno-programowych - Mirosław Pinek
tel. 517-376-640
pokój 217; m.pinek@ldk.lodz.pl


ZESPÓŁ

Regionalna Informacja Kulturalna/ Region Kultury 


Wiktoria Cascarino, p. 217 - długotrwała nieobecność
797 326 179
w.cascarino@ldk.lodz.pl

Katarzyna Cieślak, p.112
797 326 194
rik@ldk.lodz.pl


Księgowość

Robert Sokołowski, pokój 202, r.sokolowski@ldk.lodz.pl
Bogusława Chrzanowska, pokój 202
Paulina Cygora, pokój 202, p.cygora@ldk.lodz.pl

tel. 797-326-172, ksiegowosc@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Regionalnej Akademii Kadr Kultury

Natalia Korzeniowska-Sońta, p. 217
797 326 219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Marketingu i Współpracy z Mediami

Malwina Paroń-Pieczara, p. 203
797 326 197, m.paron@ldk.lodz.pl

Agata Ptasińska, p. 203
504 941 503, a.ptasinska@ldk.lodz.pl


Zespół ds. Inicjatyw Artystycznych

Zyta Solarska – kursy, imprezy p. 203
797 326 230, z.solarska@ldk.lodz.pl

Dominika Bernacka – promocja, imprezy, p. 203
797 326 177, d.bernacka@ldk.lodz.pl

Ewa Kowalska – stowarzyszenia i organizacje, p. 112
797 326 227, inicjatywy@ldk.lodz.pl

Maja Adamczyk - imprezy, p.203
797-326-218, m.adamczyk@ldk.lodz.pl

Rafał Songan - działalność muzyczna, p.206
797-326-173, r.songan@ldk.lodz.pl


Janusz Wielgosz - instruktor tańca


Dział Wystawienniczy (Galeria FF, Galeria Imaginarium, Galeria Nowa, Galeria Kawiarnia) 

Monika Nowakowska - p.o. kierownika i kuratora Działu Wystawienniczego 

797 326 206, wystawy@ldk.lodz.pl, galeriaff@ldk.lodz.pl

Magdalena Świątczak – kierownik/kurator, długotrwała nieobecność
797 326 191, m.swiatczak@ldk.lodz.pl;


Barbara Rutkowska
b.rutkowska@ldk.lodz.pl


Marzena Laska

Ryszard Drobiński

Piotr Zdrzynicki
zdrzynicki@ldk.lodz.pl


Kamila Turkowska - długotrwała nieobecność
k.turkowska@ldk.lodz.pl,



Dział Filmowy (Kino Szpulka)

Ewa Bobińska – kierownik, p. 112

Ewa Jagiełło, p. 112
797 326 168, film@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Teatralnych

Gabriela Synowiec, p. 206
797 326 199

teatr@ldk.lodz.pl

Dział Dziedzictwa Kulturowego i Folkloru Regionów

797 326 176, osrodekregion@ldk.lodz.pl

Danuta Wachowska – kierownik, pokój 219

Andrzej Białkowski, a.bialkowski@ldk.lodz.pl, pokój 219
Ewelina Kurkowska, e.kurkowska@ldk.lodz.pl, pokój 219

 

Dział Administracyjno-Techniczny

Sławomir Dziedziński – kierownik, pokój 230

s.dziedzinski@ldk.lodz.pl
administracja@ldk.lodz.pl

+48 797 326 196,
+48 42 633 58 29

Elżbieta Strożek

Katarzyna Bujnowicz-Boratyn
kkb.boratyn@ldk.lodz.pl


Zespół ds. Literacko redakcyjnych

Wydawnictwo Kwadratura - Piotr Grobliński
tel: 797 326 192, pokój
e-mail: groblinski@ldk.lodz.pl

Kalejdoskop

Bogdan Sobieszek - p.o. redaktora naczelnego czasopisma "Kalejdoskop"
tel: 797 326 217, pokój 303
e-mail: kalejdoskop@ldk.lodz.pl


Aleksandra Talaga-Nowacka

Łukasz Kaczyński - redaktor naczelny czasopisma "Kalejdoskop Kultury"
e-mail: l.kaczynski@ldk.lodz.pl



Zespół ds. Kreacji, Reklamy i Obsługi plastycznej

Justyna Purczyńska-Zieleniewska - koordynator
tel: 797 326 228, pokój 410
e-mail: j.purczynska@ldk.lodz.pl

Beata Witkowska

Krzysztof Miniak