Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
SEKRETARIAT
Monika Spychała-Komorowska
tel. kom. 797 326 216, fax (42) 633-60-32, tel. (42) 633-60-60

e-mail: ldk@ldk.lodz.pl

DYREKCJA

Dyrektor - Jacek Wiśniewski

e-mail: jacek.wisniewski@ldk.lodz.pl

Zastępca dyrektora ds. programowych i współpracy z regionem
Bartosz Olejnik
e-mail: b.olejnik@ldk.lodz.pl 


Zastępca dyrektora ds. wydawniczych i współpracy z regionem
Elżbieta Ratyńska

e-mail: e.ratynska@ldk.lodz.pl

Główny księgowy - Robert Sokołowski
tel: 797-326-187
e-mail: r.sokolowski@ldk.lodz.pl

Główny specjalista ds. organizacji i kadr - Małgorzata Cieślak

tel: 797-326-180
e-mail: m.cieslak@ldk.lodz.pl

Główny specjalista ds. organizacyjno-prawnych - Mirosław Pinek

tel: 517-376-640
e-mail: m.pinek@ldk.lodz.pl

Inspektor ochrony danych osobowych - Sylwia Tokarska

tel: 797 326 200
adres: email: s.tokarska@ldk.lodz.pl



ZESPÓŁ

Regionalna Informacja Kulturalna/ Region Kultury 


Katarzyna Cieślak
tel: 797 326 194
e-mail: rik@ldk.lodz.pl

Wiktoria Cascarino
tel: 797 326 179
e-mail: w.cascarino@ldk.lodz.pl

Księgowość

Bogusława Chrzanowska
Monika Kuczyńska
Monika Niebelska


tel: tel. 797 326 172, e-mail: ksiegowosc@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Regionalnej Akademii Kadr Kultury

Natalia Korzeniowska-Sońta

tel: 797 326 219, e-mail: n.korzeniowska@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Marketingu i Współpracy z Mediami


Malwina Paroń-Pieczara - Koordynator Zespołu ds. Marketingu i Współpracy z Mediami
tel: 797 326 197, e-mail: m.paron@ldk.lodz.pl


Agata Ptasińska
tel: 504 941 503, e-mail: a.ptasinska@ldk.lodz.pl

Dominika Bernacka
tel: 797 326 177, e-mail: d.bernacka@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Inicjatyw Artystycznych

Zyta Solarska – Koordynator Zespołu ds. Inicjatyw Artystycznych

tel: 797 326 230, e-mail: z.solarska@ldk.lodz.pl

Maja Adamczyk - imprezy

tel: 797-326-218, e-mail: m.adamczyk@ldk.lodz.pl

Barbara Rutkowska - stowarzyszenia i organizacje

tel: 797-326-227, e-mail: inicjatywy@ldk.lodz.pl

Rafał Songan - działalność muzyczna

tel: 797-326-173, e-mail: r.songan@ldk.lodz.pl

Janusz Wielgosz - instruktor tańca


Dział Wystawienniczy (Galeria FF, Galeria Imaginarium, Galeria Nowa, Galeria Kawiarnia)

Piotr Zdrzynicki
tel: 797-326-205.e-mail: zdrzynicki@ldk.lodz.pl

Beata Witkowska
e-mail: b.witkowska@ldk.lodz.pl


Ryszard Drobiński

Roland Kozłowski

e-mail: r.kozlowski@ldk.lodz.pl

Kamila Turkowska
e-mail: k.turkowska@ldk.lodz.pl


Dział Filmowy (Kino Szpulka)

Ewa Bobińska – kierownik

tel: 797 326 168, e-mail: film@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Teatralnych

Gabriela Synowiec, 
tel: 797 326 199

Ewa Jagiełło, tel: 797 326 231

e-mail: teatr@ldk.lodz.pl

Dział Dziedzictwa Kulturowego i Folkloru Regionów


tel: 797 326 176, 797 326 204, e-mail: osrodekregion@ldk.lodz.pl


Andrzej Białkowski - Kierownik, e-mail: a.bialkowski@ldk.lodz.pl


Ewelina Kurkowska, e-mail: e.kurkowska@ldk.lodz.pl

 

Dział Administracyjno-Techniczny

Sławomir Dziedziński – kierownik

e-mail: s.dziedzinski@ldk.lodz.pl
administracja@ldk.lodz.pl


tel: 797 326 196

Elżbieta Strożek


Ewa Jamroziak

Zespół ds. Literacko redakcyjnych

Wydawnictwo Kwadratura - Piotr Grobliński
tel: 797 326 192
e-mail: groblinski@ldk.lodz.pl

Kalejdoskop

Bogdan Sobieszek - redaktor naczelny czasopisma "Kalejdoskop"
tel: 797 326 217
e-mail: kalejdoskop@ldk.lodz.pl


Aleksandra Talaga-Nowacka

Bogumił Makowski
e-mail: b.makowski@ldk.lodz.pl


Łukasz Kaczyński - redaktor naczelny czasopisma "Kalejdoskop Kultury"



Zespół ds. Kreacji, Reklamy i Obsługi plastycznej

Justyna Purczyńska-Zieleniewska - koordynator
tel: 797 326 228
e-mail: j.purczynska@ldk.lodz.pl


Aleksandra Gruszczyńska
e-mail: a.gruszczynska@ldk.lodz.pl