unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
SEKRETARIAT

Dagmara Zubek
tel.kom. 797 326 216, fax (42) 633-60-32, tel. (42) 633-60-60
pokój 218; ldk@ldk.lodz.pl

DYREKCJA

Dyrektor - Waldemar Drozd
pokój 218

Zastępca Dyrektora - Monika Matusiewicz
tel. 504-941-374
pokój 206; m.matusiewicz@ldk.lodz.pl

Zastępca Dyrektora - Michał Kordecki
tel. 797-326-195
pokój 226; m.kordecki@ldk.lodz.pl

Główny księgowy - Anetta Sobczyk
tel. 797-326-187
pokój 202; a.sobczyk@ldk.lodz.pl

Główny specjalista ds. organizacji i kadr- Małgorzata Cieślak
tel.797-326-180
pokój 225; m.cieslak@ldk.lodz.pl

Główny Specjalista ds. organizacyjno-programowych - Mirosław Pinek
tel. 517-376-640
pokój 217; m.pinek@ldk.lodz.pl


ZESPÓŁ

Regionalna Informacja Kulturalna/ Region Kultury 


Wiktoria Cascarino, p. 217
797 326 179
w.cascarino@ldk.lodz.pl



Księgowość

Robert Sokołowski, pokój 202, r.sokolowski@ldk.lodz.pl
Grażyna Stępińska-Marciniak, pokój 202, g.marciniak@ldk.lodz.pl
Bogusława Chrzanowska, pokój 202
Paulina Cygora, pokój 202, p.cygora@ldk.lodz.pl

tel. 797-326-172, ksiegowosc@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Regionalnej Akademii Kadr Kultury

Natalia Korzeniowska-Sońta, p. 217
797 326 219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl

Marta Janiczek, p. 217
797 326 229, m.janiczek@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Marketingu i Współpracy z Mediami

Malwina Paroń, p. 203
797 326 197, m.paron@ldk.lodz.pl

Agata Ptasińska, p. 203
504 941 503, a.ptasinska@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Inicjatyw Artystycznych

Zyta Solarska – kursy, imprezy p. 203
797 326 230, z.solarska@ldk.lodz.pl

Dominika Bernacka – promocja, imprezy, p. 203
797 326 177, d.bernacka@ldk.lodz.pl

Ewa Kowalska – stowarzyszenia i organizacje, p. 112
797 326 227, inicjatywy@ldk.lodz.pl

Maja Adamczyk - imprezy, p.203
797-326-218, m.adamczyk@ldk.lodz.pl

Rafał Songan - działalność muzyczna, p.206
797-326-173, r.songan@ldk.lodz.pl


Ryszard Drobiński - instruktor tańca

Janusz Wielgosz - instruktor tańca


Dział Wystawienniczy (Galeria FF, Galeria Imaginarium, Galeria Nowa, Galeria Kawiarnia) 

Magdalena Świątczak – kierownik/kurator
797 326 191, m.swiatczak@ldk.lodz.pl;
wystawy@ldk.lodz.pl, galeriaff@ldk.lodz.pl

Krzysztof Cichosz
wystawy@ldk.lodz.pl, galeriaff@ldk.lodz.pl

Kamila Turkowska, 
797 326 206, k.turkowska@ldk.lodz.pl,

Barbara Rutkowska, 
797 326 206, b.rutkowska@ldk.lodz.pl

Ewelina Skorupa

797 326 206, wystawy@ldk.lodz.pl

Dział Filmowy (Kino Szpulka)

Ewa Bobińska – kierownik, p. 112

Ewa Jagiełło, p. 112
797 326 168, film@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Teatralnych

Gabriela Synowiec, p. 206
797 326 199

Joanna Pyziak, p. 206
797 326 205
teatr@ldk.lodz.pl

Dział Dziedzictwa Kulturowego i Folkloru Regionów

797 326 176, osrodekregion@ldk.lodz.pl

Danuta Wachowska – kierownik, pokój 219

Andrzej Białkowski, a.bialkowski@ldk.lodz.pl, pokój 219

Ewelina Kurkowska, e.kurkowska@ldk.lodz.pl, pokój 219

Ewa Sławińska-Dahlig, 
osrodekregion@ldk.lodz.pl, konsultacje etnomuzykologiczne w regionie



Dział Administracyjno-Techniczny

Sławomir Dziedziński – kierownik, pokój 230

s.dziedzinski@ldk.lodz.pl
administracja@ldk.lodz.pl

+48 797 326 196,
+48 42 633 58 29

Elżbieta Strożek

Katarzyna Bujnowicz-Boratyn
kkb.boratyn@ldk.lodz.pl


Zespół ds. Literacko redakcyjnych

Wydawnictwo Kwadratura - Piotr Grobliński
tel: 797 326 192, pokój
e-mail: groblinski@ldk.lodz.pl

Kalejdoskop

Bogdan Sobieszek - p.o. redaktora naczelnego czasopisma "Kalejdoskop"
tel: 797 326 217, pokój 303
e-mail: kalejdoskop@ldk.lodz.pl


Łukasz Kaczyński - redaktor naczelny czasopisma "Kalejdoskop Kultury"
e-mail: l.kaczynski@ldk.lodz.pl



Aleksandra Talaga-Nowacka


Zespół ds. Kreacji, Reklamy i Obsługi plastycznej

Justyna Purczyńska-Zieleniewska - koordynator
tel: 797 326 228, pokój 410
e-mail: j.purczynska@ldk.lodz.pl

Katarzyna Jagodzińska
Krzysztof Miniak