Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner

65 twarzy Łódzkiego Domu Kultury

Wystawa z okazji 65-lecia istnienia instytucji, pokazująca zmieniające się oblicze budynku na przestrzeni tylu lat. 

Opis projektu

Projekt pn.: „Utworzenie Pasażu Kultury Województwa Łódzkiego poprzez remont Łódzkiego Domu Kultury wraz z otoczeniem, w celu zwiększenia udziału w kulturze mieszkańców województwa łódzkiego i kształtowania kulturowej tożsamości regionu” realizowany jest w terminie od lipca 2016 roku do...

I etap konkursu na aranżację w Pasażu ŁDK za nami!

Pierwszy etap Konkursu na aranżację wystawienniczą w Pasażu Łódzkiego Domu Kultury za nami. Przedstawiamy listę zakwalifikowanych osób i podmiotów, które mają czas do 15 maja 2019 r. na zaprezentowanie swoich koncepcji. Realizacja zwycięskiego pomysłu już niedługo stanie się już częścią Nowego Centrum Łodzi.

Pierwsze efekty remontu!

Coraz bliżej zakończenie generalnego remontu elewacji Łódzkiego Domu Kultury. Pomimo trudnej sytuacji na rynku budowalnym mieszkańcy mogą podziwiać pierwsze efekty prac remontowych. Na ukończeniu jest już północna strona obiektu, która zyskała zupełnie nowy wygląd. Inwestycja wyniesie blisko 13,5 mln zł.

Konkurs na aranżację artystyczno-edukacyjną Pasażu Łódzkiego Domu Kultury

Ogłoszony konkurs dotyczy realizacji projektu współfinansowanego ze środków UE pn. Utworzenie Pasażu Kultury Województwa Łódzkiego poprzez remont Łódzkiego Domu Kultury wraz z otoczeniem, w celu zwiększenia udziału w kulturze mieszkańców województwa Łódzkiego i kształtowania tożsamości...

Zaczynamy remont - wizualizacje!

„Utworzenie Pasażu Kultury Województwa Łódzkiego poprzez  remont Łódzkiego Domu Kultury wraz z otoczeniem, w celu zwiększenia udziału w kulturze mieszkańców województwa łódzkiego i kształtowania kulturowej tożsamości regionu”

Remont Łódzkiego Domu Kultury!

Umowa na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej podpisana!