unia baner

Bezpłatne pokazy filmowe! #zostanwdomu

 📽 Nie możecie pójść do kina? No to kino przyjdzie do Was❗️😀

Pracownia dziennikarska online

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE. Marzysz o pracy dziennikarza? Chcesz spróbować swych sił? Przenosimy do sieci nasze zajęcia przygotowane dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Powód jest oczywisty - pandemia koronawirusa. Dostosowaliśmy program i formułę zajęć do nowej sytuacji. Właśnie ruszyły zapisy.

Kobieca sesja portetowa

W tym trudnym dla wszystkich czasie zachęcamy do podziwiania zdjęć, które zostały wykonane podczas wydarzenia pn."Sto procent kobiecości" odbywającego się 8 marca w Łódzkim Domu Kultury.

Nowe terminy działań teatralnych

Szanowni Państwo, mając nadzieję, że zagrożenie stan epidemii w Polsce wkrótce minie ustaliliśmy nowe terminy planowanych wcześniej imprez.

Blogi, webinary...co polecamy?

Podczas gdy ŁDK jest jeszcze zamknięty dla osób z zewnątrz, nasza ekipa nieustannie pracuje nad zapewnieniem Wam możliwości uczestniczenia w kulturze zdalnie i podnoszenia kompetencji w ramach naszej Regionalnej Akademii Kadr Kultury z domu. Ale póki to nie nastąpi, zachęcamy do wirtualnego odwiedzenia blogów...

[Odwołany] Przetarg druki - magazyn "Kalejdoskop"

Zachęcamy do składania ofert na świadczenia usług poligraficznych. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w załącznikach.