FORUM 60+ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Łódzki Dom Kultury, Centrum Idei „Ku Demokracji” oraz Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają w dniu 20 września 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM 60+.

XXI ŁÓDZKI FESTIWAL CHÓRALNY CANTIO LODZIENSIS - Zgłoś się!

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 17 – 18 listopada 2018 r. w Łódzkim Domu Kultury.

on/off #9, czyli Miasto Gra Wieś_2.0

Przed nami kolejna edycja on/off kultura. Tym razem spotkanie będzie poświęcone muzyce tradycyjnej z Opoczyńskiego, jednak czy tym określeniem na pewno jesteśmy w stanie opisać to, co nas czeka?

Spotkanie Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów

ŁKK już w najbliższą niedzielę!

Inauguracja II edycji "Łódzkie pełne kultury"

5 września 2018 r. odbyła się uroczysta inauguracja projektu pn. „Łódzkie pełne kultury – II edycja”. 13 instytucji kultury podpisało porozumienia z Łódzkim Domem Kultury, a dzieci z Miejskiego Ośrodka Kultury w Tuszynie wzięły udział w warsztatach RE:cykl prowadzonych przez Suavasa Lewego, artystę związanego z...

Przystanek 60+ na Wojewódzkich Dniach Seniora

ŁDK wyjechał w region, żeby przedstawić bogatą ofertę projektu Przystanek 60+ na sezon jesień/zima 2018

Pierwsze efekty remontu!

Coraz bliżej zakończenie generalnego remontu elewacji Łódzkiego Domu Kultury. Pomimo trudnej sytuacji na rynku budowalnym mieszkańcy mogą podziwiać pierwsze efekty prac remontowych. Na ukończeniu jest już północna strona obiektu, która zyskała zupełnie nowy wygląd. Inwestycja wyniesie blisko 13,5 mln zł.

MIXER REGIONALNY 2018 - FOTORELACJA

W weekend 8-9 września w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej odbyła się kolejna edycja Mixera regionalnego czyli największej imprezy promującej województwo łódzkie. Łódzki Dom Kultury, partner wydarzenia, jak co roku przygotował dla odwiedzających liczne atrakcje, warsztaty oraz koncerty. Tegoroczna Strefa ŁDK zlokalizowana została...

NEPAL - Najpiękniejsze zabytki kraju

Klub Podróżników i Łódzki Dom Kultury zapraszają 17 września, o godzinie 18.00 na prelekcję  Małgorzaty Han;  NEPAL - Najpiękniejsze zabytki kraju. Spotkanie odbędzie się w sali 221. Wstęp wolny.

Klub Miłośników Gier Bitewnych "OŚMIORNICA"

Zapraszamy na wrześniowe spotkania Klubu Miłośników Gier Bitewnych "Ośmiornica". Zachęcamy każdego!