Łódzkie Spotkania Teatralne w Radomsku

1 października w MDK Radomsko wystąpił łódzki teatr tańca i ruchu - Teatr Chorea. Artyści - performerzy zaprezentowali spektakl "Szczelina".

Wyniki - 30. edycja ŁóPTY!

Już  po raz 30-ty odbył się Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich - ŁóPTA.  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami oraz do oglądania galerii zdjęć! ->   http://www.ldk.lodz.pl/projekty-t4/lopta-t19/30.-lopta-t323

Warsztaty Filmowe

Zapisz się na nowe warsztaty filmowe w ŁDK! 

Kurs Instruktora Tańca Ludowego!

Łódzki Dom Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Sztuki i Edukacji Artystycznej  zaprasza do uczestnicwa w kursie kwalifikacyjnym dla instruktorów tańca ludowego! 

Teatr Pod Lupą na Różewicz Open Festiwal w Radomsku!

 W środę 4 X 2017 rusza Różewicz Open Festiwal w Radomsku poświęcony twórczości Trzech Braci - Janusza, Tadeusza i Stanisława Różewiczów.

Łódzkie pełne kultury w Zduńskiej Woli

W ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”, który ma na celu upowszechnianie edukacji kulturalej w regionie, 29 września pracownicy Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych oraz nauczycieli ze Zduńskiej Woli.

Skierniewice pełne muzyki

Projekt „Łódzkie pełne kultury” nabiera rozpędu, kolejne warsztaty edukacyjne dla uczniów i zajęcia metodyczne dla nauczycieli odbyły się 28 września w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Łódzkie pełne kultury w Radomsku

Projekt „Łódzkie pełne kultury” spotkał się z żywym zainteresowaniem mieszkańców Radomska, gdzie 27 września w Miejskim Domu Kultury odbyły się warsztaty animacyjne dla uczniów i zajęcia edukacyjne dla nauczycieli.

Łódzkie pełne kultury wpadło na dzień do Tomaszowa

W Miejskim Centrum Kultury (filia „TKACZ”) w Tomaszowie Mazowiecki 26 września odbyły się warsztaty animacyjne dla uczniów i zajęcia edukacyjne dla nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”, realizowanego przez Łódzki Dom Kultury dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i...

Łódzkie pełne kultury w Sieradzu

Łódzkie pełne kultury – najnowszy projekt Łódzkiego Domu Kultury 25 września zawitał do Sieradza. W Zespole Placówek Wychowania Pozaszkolnego odbyły się warsztaty edukacyjne dla 24 uczniów szkół podstawowych oraz zajęcia metodyczne dla dorosłych, w których wzięło udział 14 nauczycieli...