unia baner

Zaśpiewaliśmy patriotycznie

 Dziękujemy za tak liczne przybycie i aktywny udział w wydarzeniu IX Muzyczne Drogi do Niepodległości, czyli…  łodzianie śpiewają patriotycznie.

Koncert Karoliny Cichej

Czy są z nami fani muzyki tradycyjnej oraz etno?

Łódzki Kaktus Klub - Listopad 2019

Zapraszamy na spotkanie poświęcone aloesowi!

Ośmiornica Łódzka - Listopad 2019

Kolejne spotkania miłośników gier bitewnych.
Kino Szpulka

Opera w Kinie Szpulka

Sztuka na dużym ekranie

Kino Szpulka Łódzkiego Domu Kultury od listopada 2019 r. zaprasza miłośników sztuki na projekcje filmów dokumentalnych poświęconych sztuce. Zaczynamy od cyklu ART BEATS – WIELKA SZTUKA W KINIE, na który złożą się filmy dokumentalne prezentujące najwspanialsze zabytki sztuki włoskiej – malarstwo, rzeźbę i...

Bluesowy poniedziałek

29 października 2019 r. odbył się koncert pn. Blues bez granic - od Missisipi do rzeki Łódki, współorganizowany z Łódzkim Stowarzyszeniem Muzycznym "Ocalić od Zapomnienia". 

Łódzkie pełne kultury nie zwalnia - za nami kolejne warsztaty

Kolejne warsztaty w ramach tegorocznej edycji Łódzkie pełne kultury za nami. Krośniewice, Tomaszów Mazowiecki i Zduńska Wola odwiedzili edukatorzy i muzycy Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Weź udział w Forum Edukacji Kulturowej

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu pn. SPRAWCY KULTURY. Forum Edukacji Kulturowej Województwa Łódzkiego, które odbędzie się 5 listopada 2019 r. w gościnnych progach Łódzkiego Domu Kultury.