SMERF - Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki

Zachecamy każdego do udziału we wrześniowych spotkaniach Stowarzyszenia Miłośników ERpegów i Fantastyki - SMERF!

ŁÓDZKI KAKTUS KLUB

Serdecznie zapraszamy wraz z Polskim Towarzystwem Miłośników Kaktusów (oddział Łódź) na prelekcję Henryka Stachurskiego, pt.: Mammillaria cz.2.! Spotkanie odbędzie się 3 IX, o godz. 17.00, w sali 308 ŁDK. 

KURS PIERWSZEGO TAŃCA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą się nauczyć tańca od podstaw lub podszkolić posiadane umiejętności, by zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach.

Plenery, fora, przeglądy, czyli Przystanek 60+

Czas na kolejną odsłonę wydarzeń w ramach "Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+". Zapraszamy do zapisów na plenery artystyczne do parków krajobrazowych województa łódzkiego oraz w miastach.

Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu - Pasaż Kultury

Łódzki Dom Kultury informuje o zamieszczeniu ogłoszenia o udzielanym zamówieniu.

Muzyczny XIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

Łódzki Dom Kultury, w ramach XIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+, zaprasza wszystkich młodych duchem i aktywnych artystów seniorów do udziału w kolejnym konkursie w kategorii MUZYKA, który odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury w dniu 17 września 2018 r.

Wolbórz z Dofinansowaniem dla 60+

Kolejna umowa na współorganizację projektu kulturalnego podpisana! Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu we współpracy z Wolborskim Stowarzyszeniem Seniorów i Osób Niepełnosprawnych Senior Vigor zorganizuje cykl wydarzeń dla kobiet 50+, czyli projekt "WspieraMY kobiety z SENSem". Czekamy na efekty! 

Konkursy - Kolorowa Lokomotywa 2018

Zachęcamy wszystkich rodziców i pracowników partnerskich instytucji kultury do zgłaszania prac uczestników projektu Kolorowa Lokomotywa 2018!

UrbanatorDays 2018

Michał Urbaniak, międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, nazywany nowojorczykiem z Łodzi, już po raz dwunasty spotka się z młodymi muzykami na UrbanatorDays. W tym roku nie tylko zorganizuje bezpłatne warsztaty i koncert dla miłośników jazzu, ale także zostanie uhonorowany gwiazdą w Alei Sławy na ulicy Piotrkowskiej.

Półkolonie dla Seniorów, czyli Plenery 60+

Łódzki Dom Kultury plenerem malarsko-fotograficznym w pasażu Rubinsteina, zainaugurował cykl wydarzeń dla seniorów, które w sezonie letnio-jesiennym odbywać się będą na terenie województwa łódzkiego.