#1 Nowe szycie makatki - otwarty konkurs

Wspólnie z Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi zapraszamy na spotkanie promujące projekt #1 Nowe szycie makatki  - otwarty konkurs. 

Wspieramy działania kulturalne - Wieluń i Działoszyn

20 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Wieluńskim Domu Kultury i Regionalnym Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie.

5. Armatka Kultury!

Czytelnicy „Kalejdoskopu” już po raz piąty głosowali na najbardziej wystrzałowe wydarzenie w łódzkiej kulturze! 

Włącz się w świętowanie „Niepodległa” - szkolenie

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w szkoleniu organizowanym przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Szkolenie jest bezpłatne, odbywa się 21.02.2018 od godziny 11 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (Piotrkowska 282) . Prosimy o przybycie minimum pół godziny wcześniej w celu dokonania rejestracji.

Zapraszamy na spotkania w regionie!

Zapraszamy przedstawicieli lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych do wzięcia udziału w spotkaniach organizowanych przez Łódzki Dom Kultury odbywające się w miesiącu lutym. 

Gongi i misy tybetańskie - terapia dźwiękiem

Terapia dźwiękiem gongów i mis wpływa pozytywnie na ciało, jak i psychikę. Zapraszamy do udziału 17 lutego od godz. 16 do 17, w sali 304 Łódzkiego Domu Kultury.

Punky Regge Live 2018

FARBEN LEHRE + GUTEK + BIG CYC + KONKUBENT w ŁDK!

Zawody Speedcubingu!

Za nami pierwsze oficjalne zawody Speedcubing w ŁDK! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.