unia baner

Dotacja dla Rockowania!

Udało nam się pozyskać aż 70 000 zł na realizację projektu "Rockowanie w sieci. Siódma edycja." 

Zalogowani na sztukę

Galeria FF i Galeria Imaginarium zapraszają nowy cykl wywiadów z artystami, krytykami i historykami sztuki, producentami i kuratorami o nich samych i ich pracy w zmienionej rzeczywistości.

Posłuchaj nowej audycji Rockowania!

🔥Kolejna audycja przygotowana przez Rockowanie w ŁDK w ramach akcji #zostanwdomu mówi głośne HELLO! 🤟

Majowy "Kalejdoskop" już w sprzedaży!

Jak pandemia i kwarantanna zmieniają kulturę, obecność twórców i instytucji w sieci, co będzie, gdy kwarantanna się skończy? Odpowiedzi szukają badacze kultury, antropolodzy i felietoniści. Bohaterką okładki jest Gabriela Muskała, w obszernej rozmowie miesiąca z Elizą Gaust. Bogdan Sobieszek szuka odpowiedzi na pytanie o idealny...

Pokazy filmowe cz. II

Zapraszamy na kolejne pokazy w ramach cyklu "Pokazy filmowe #zostańwdomu"!

Operowa gala z domów gwiazd Met

W najbliższą sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 19:00 czasu polskiego, widzowie całego świata obejrzą na żywo i darmo „Operową galę z domów gwiazd Met”. Wystąpi w niej, za pośrednictwem Internetu, ponad 40 największych śpiewaków świata, których na co dzień można podziwiać na nowojorskiej scenie i podczas transmisji...

Polecamy: konkurs Fundacji Promuza

Zachęcamy do wzięcia udziału w muzycznym konkursie online.

Bezpłatne pokazy filmowe! #zostanwdomu

 📽 Nie możecie pójść do kina? No to kino przyjdzie do Was❗️😀

Darmowe warsztaty dziennikarskie

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE. Marzysz o pracy dziennikarza? Chcesz spróbować swych sił? Przenieśliśmy do sieci nasze zajęcia przygotowane dla młodzieży w wieku 13-19 lat. Dostosowaliśmy program i formułę zajęć do nowej sytuacji. Czekamy na Was.

Kobieca sesja portetowa

W tym trudnym dla wszystkich czasie zachęcamy do podziwiania zdjęć, które zostały wykonane podczas wydarzenia pn."Sto procent kobiecości" odbywającego się 8 marca w Łódzkim Domu Kultury.