Mikołajkowy finał "Łódzkie Pełne Kultury"

Na finał projektu „Łódzkie pełne kultury” 9 grudnia dzieci z regionu odwiedziły Filharmonię Łódzką im. Artura Rubinsteina i wzięły udział w koncercie „Odkrywcy muzyki”, podczas którego wystąpił zespół Małe Instrumenty, czyli Iwona Sztucka, Justyna Skoczek i Paweł Romańczuk.

Dołącz do nas!

Jesteś pomysłowy i otwarty na nowe wyzwania? Dołącz do zespołu ds. kreacji, reklamy i obsługi plastycznej w Łódzkim Domu Kultury!

Nasze włoskie wakacje. Spotkanie z Ewą Sobczuk

Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział Łódzki oraz Łódzki Dom Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie z Ewą Sobczuk pt.: Nasze włoskie wakacje- kierunek słoneczna Apulia. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2017r., o godz. 18.00, sala 313 ŁDK

Ted Nemeth w Łodzi!

Zapraszamy 15 grudnia do Łódzkiego Domu Kultury na koncert w ramach jesiennej trasy Ted Nemeth promującej drugą płytę zespołu. CTRL C!

Kolędowo, świątecznie i konkursowo

W dniu 12 grudnia 2017 o godz. 9.30 w ŁDK  odbędą się  Eliminacje Regionalne  Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - Będzin – 2018. Koncert eliminacyjny wyłoni reprezentantów województwa łódzkiego, którzy wezmą udział w finale Festiwalu  w Będzinie. W ŁDK udział w eliminacjach weźmie...

Fotografia, Literatura, Muzyka - Przystanek 60+

Finał Trzech Przeglądów w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Przystanek 60+ za nami!

Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła

Coroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła za nami! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. 

Finał obchodów roku J. Piłsudskiego!

Jak co roku, w rocznicę urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego niezabrakło uroczystości w Łódzkim Domu Kultury. Tym razem świętowaliśmy szczególnie, ponieważ rok 2017 został ogłoszony jako rok Józefa Piłsudskiego. 

Wielki finał 40. Łódzkich Spotkań Teatralnych. Teatr ponad podziałami.

Szesnaście spektakli teatralnych, Forum „Teatr ponad podziałami” oraz Dyskusje Artystów z publicznością. Zakończyła się jubileuszowa 40. edycja Łódzkich Spotkań Teatralnych „Teatr ponad podziałami” organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.

Muzyczny piątek w Bełchatowie

24 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbyły się zajęcia muzyczne dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”.