Taniec towarzyski dla początkujących!

Od 5 marca rusza kurs tańca towarzyskiego dla początkujących pod kierownictwem Ryszarda Drobińskiego. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą się nauczyć tańca od podstaw lub podszkolić posiadane umiejętności, by zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach. Kurs Tańca Towarzyskiego gwarantuje znakomitą zabawę,...

#1 Nowe szycie makatki - otwarty konkurs

Wspólnie z Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi zapraszamy na spotkanie promujące projekt #1 Nowe szycie makatki  - otwarty konkurs. 

Wspieramy działania kulturalne w regionie łódzkim

20 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Wieluńskim Domu Kultury i Regionalnym Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie.

5. Armatka Kultury!

Czytelnicy „Kalejdoskopu” już po raz piąty głosowali na najbardziej wystrzałowe wydarzenie w łódzkiej kulturze! 

Włącz się w świętowanie „Niepodległa” - szkolenie

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w szkoleniu organizowanym przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Szkolenie jest bezpłatne, odbywa się 21.02.2018 od godziny 11 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (Piotrkowska 282) . Prosimy o przybycie minimum pół godziny wcześniej w celu dokonania rejestracji.

Spotkania w Regionie - Wspieranie Działań Kulturalnych

Zapraszamy przedstawicieli lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych do wzięcia udziału w spotkaniach organizowanych przez Łódzki Dom Kultury odbywające się w miesiącu lutym. 

Gongi i misy tybetańskie - terapia dźwiękiem

Terapia dźwiękiem gongów i mis wpływa pozytywnie na ciało, jak i psychikę. Zapraszamy do udziału 17 lutego od godz. 16 do 17, w sali 304 Łódzkiego Domu Kultury.

Punky Regge Live 2018

FARBEN LEHRE + GUTEK + BIG CYC + KONKUBENT w ŁDK!