Muzyczny piątek w Bełchatowie

24 listopada w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie odbyły się zajęcia muzyczne dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”.

RegionKultury.pl zmienia się dla Was!

Aby sprostać oczekiwaniom naszych czytelników postanowiliśmy poddać portal RegionKultury.pl gruntownym zmianom! Chcielibyśmy, żeby w nowej odsłonie RegionKultury.pl był nie tylko przestrzenią pozwalającą na promowanie wydarzeń kulturalnych, ale także źródłem wiedzy o regionie, możliwościach rozwoju zawodowego w dziedzinie kultury i...

Warsztaty muzyczne w Tuszynie

28 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie odbyły się zajęcia muzyczne dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”.

Muzeum Sztuki w Skierniewicach

„Widzenie empiryczne” to kolejne zajęcia dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”, które odbyły się 27 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Forum 60+ w Skierniewicach!

Finał 40. Łódzkich Spotkań Teatralnych. Teatr ponad podziałami

Przed nami ostatni weekend tegorocznych jubileuszowych 40.Łódzkich Spotkań Teatralnych. Teatr ponad podziałami. Finał z bardzo wyjątkowymi zespołami, które na ŁST były od samego początku, zarówno Teatr Ósmego Dnia jak i Dada von Bzdulow.

Świętujemy 150. rocznicę urodzin Marszałka. Zapraszamy!

Zapraszamy na wydarzenia organizowane z okazji 150. rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego do Łódzkiego Domu Kultury! 

Wystawa kanarków i ptaków ozdobnych

Jak co roku zapraszamy do nas na Wystawę Kanarków i Ptaków Ozdobnych przygotowaną przez Łódzkie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Ozdobnych. Wystawa będzie czynna przez dwa dni, tj. 2-3 XII.

WOJEWÓDZKIE WARSZTATY LUDOWEJ PLASTYKI PAPIEROWEJ

Po raz kolejny w Łódzkim Domu Kultury zorganizowaliśmy Wojewódzkie Warsztaty Ludowej Plastyki Papierowej.