ŁDK na nowo? Tak!

 Prace przygotowawcze do remontu Łódzkiego Domu Kultury idą pełną parą.

W 10 lat dookoła regionu!

Zakończyła się jubileuszowa - dziesiąta już- edycja pleneru promującego urodę krajobrazów i zabytków województwa łódzkiego pod nazwą "Pejzaż malowany ziemi łódzkiej". W efekcie plenerow powstało już 660 obrazów. 

Łódzkie pełne kultury

We wrześniu startuje kolejny projekt Łódzkiego Domu Kultury – „Łódzkie pełne kultury”, który ma na celu przybliżanie uczniom i nauczycielom z regionu bogatej oferty łódzkich instytucji kulturalnych.

Zdobądź granty na warsztaty twórcze - Przystanek 60+!

Łódzki Dom Kultury ogłasza nabór dotyczący współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego. Ogłoszenie skierowane jest do samorządowych instytucji kultury z terenu województwa łódzkiego i dotyczy realizacji zadań związanych z Programem Łódzkiego Domu Kultury...

Nowe działania w Łodzi i regionie!

Łódzki Dom Kultury planuje od września 2017 kontynuowanie programu „Przystanek 60+” w ścisłej współpracy z regionalnymi instytucjami kultury. Zapraszamy wszystkich młodych duchem twórczych artystów  do aktywnego udziału w naszych projektach. Poniżej znajdziecie Państwo opis planowanych...

Kolorowa Lokomotywa w regionie!

5. edycja projektu „Kolorowa Lokomotywa – Na zielonym szlaku 2017 – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego” wyjechała w region!