unia baner

Wyniki - Festiwal Kolęd i Pastorałek - Będzin – 2020

W dniu 9 grudnia 2019 w ŁDK odbyły się eliminacje regionalne, w których udział wzięło kilkudziesięciu artystów amatorów. Wystąpili soliści, duety, zespoły wokalne oraz chóry.

Bitwa o Tomaszów Mazowiecki

Łódzki Dom Kultury zorganizuje pod koniec roku niezwykłe wydarzenie: WIDOWISKO HISTORYCZNE - bitwa o Tomaszów Mazowiecki-styczeń 1945 rok. Zostanie ono zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019.

Znamy program świątecznego Przystanku 60+

Już 17 grudnia zapraszamy na XX Wojewódzki  Przegląd Twórczości Dojrzałej „PRZYSTANEK 60+” – piosenki świąteczne i zimowe.

Janko Plastykant - Budżet Obywatelski WŁ 2019

W dniach 29.10-29.11.2019 realizowany jest przez Łódzki Dom Kultury w Zespole Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi projekt Janko Plastykant – poszukiwanie talentów plastycznych wśród najmłodszych mieszkańców województwa łódzkiego . Projekt finansowany jest w ramach...

Wystawa wycinanki

Finał projektu Triennale Wycinanki Ludowej Województwa Łódzkiego w Muzeum w Łowiczu

Łódzkie pełne kultury ponownie w Tuszynie i Krośniewicach

Kolejny raz w ramach tegorocznej edycji projektu odwiedziliśmy Miejskie Centrum Kultury w Tuszynie oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, gdzie warsztaty dla dzieci i dorosłych poprowadziły edukatorki Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina w Łodzi.

Laureaci XXII Cantio Lodziensis

XXII Łódzki Festiwal Chóralny - Cantio Lodziensis za nami

Szukamy pracowników!

p.o. DYREKTORA ŁÓDZKIEGO DOMU KULTURY OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKA instruktorów w Regionalnej Informacji Kulturalnej (dwa etaty) w Łódzkim Domu Kultury z siedzibą w Łodzi, ul. Traugutta 18

Spektakl Epitimia

Przed Tobą stoi człowiek. Co więcej – kobieta. Młoda, delikatna, nieśmiała dziewczyna. Uśmiecha się łagodnie i mówi: „Nie lękaj się! Jam jest!” … Jak zareagujesz?