Tuszyn i okolice pełne muzyki

11 października odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”. Pracownicy Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina w Łodzi odwiedzili jedną z wojewódzkich szkół podstawowych pod Tuszynem oraz Miejski Ośrodek Kultury w Tuszynie.

Finał 6. Kolorowej Lokomotywy!

Wielkim finałem zorganizowanym w Łódzkim Domu Kultury zakończyła się 6 edycja projektu Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2018, skierowanego do dzieci z województwa łódzkiego. Rozstrzygnięto 3 główne konkursy - fotograficzny, plastyczny i gobelin. Przyznano 9 nagród głównych i 100 wyróżnień.

Spotkanie kolekcjonerów

Zapraszamy na spotkanie kolekcjonerskie Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów!

PRZYSTANEK 60+ WRĘCZENIE NAGRÓD I POPLENEROWA WYSTAWA PRAC LAUREATÓW

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 15 października 2018 r. o godz. 14.00 do Sali Kolumnowej na uroczystość wręczenia nagród oraz wystawę prac laureatów poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+.

Łódzkie pełne kultury wpadło na dzień do Krośniewic

9 października w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbyły się warsztaty animacyjne dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”, który ma na celu upowszechnianie edukacji kulturalnej w regionie.

Forum 60+ w Opocznie - fotorelacja

W Miejskim Domu Kultury w Opocznie 08 października 2018r. odbyło się Forum w ramach projektu "Przystanek 60+". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Amore – mój hołd dla miłości

Zapraszamy na retransmisję koncertu André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa z Maastricht z 7 lipca 2018 roku.

Łódzkie pełne kultury w Zduńskiej Woli i Skierniewicach

Kolejny tydzień – kolejne zajęcia w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”! 8 października do Zduńskiej Woli zawitało Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, natomiast w Skierniewicach pojawili się artyści Teatru Wielkiego w Łodzi.

Łódzki Dom Kultury wspiera inicjatywy lokalne 60+

„WspieraMY kobiety z SENSem” to jeden z 29 projektów realizowanych w województwie łódzkim, który otrzymał dofinansowanie ze środków Łódzkiego Domu Kultury oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach zadania pn. „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie...

Spotkania miłośników gier planszowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników planszówek na wspólne granie w soboty w ŁDK!