Pierwsze zajęcia w ramach „Łódzkie pełne kultury” w Opocznie

1 października artyści z Teatru Wielkiego w Łodzi odwiedzili Opoczno. W zajęciach, które odbyły się w tamtejszym Miejskim Domu Kultury, wzięło udział 31 uczniów szkół podstawowych oraz 12 animatorów i nauczycieli. Czego dowiedzieli się podczas warsztatów organizowanych w ramach projektu „Łódzkie...

31. ŁóPTA - program

Już  po raz 31. w Łódzkim Domu Kultury w dniach 5-7 października 2018 odbędzie się Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich - ŁóPTA 2018!

Zagrali Brylewskiego

Za nami pierwszy finał projektu "Rockowanie. Muzyczny dialog pokoleń". Mamy wyniki! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z weekendu pełnego wrażeń! 

Wyjątkowe zajęcia umuzykalniające

Łódzki Dom Kultury zaprasza od 5 października 2018 roku na wyjątkowe zajęcia umuzykalniające dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

KLUB PODRÓŹNIKÓW - PAŹDZIERNIK

Klub Podróżników zaprasza na październikowe prelekcje.

Czas na Tryptyk Łódzki

 Wydarzenie jest współorganizowane ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalnych "Trzcina" oraz  Fundacją LOGTV Films Polska.

Muzycy Filharmonii Łódzkiej w Piotrkowie Trybunalskim

28 uczniów szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego wzięło udział w kolejnych warsztatach w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”. Zajęcia, podczas których uczestnicy poznali sekrety instrumentów dętych, odbyły się 26 września w Centrum Idei „Ku Demokracji”.

Łódzkie pełne kultury w Krośniewicach i Tuszynie

Na początek drugiego tygodnia trwania projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja” warsztaty edukacyjne dla uczniów oraz nauczycieli i dorosłych odbyły się nie w jednym, a w dwóch miastach województwa łódzkiego. 24 września pracownicy Teatru Wielkiego w Łodzi odwiedzili Krośniewice, natomiast...

FITNESS/ ZAJĘCIA OPEN

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 1 października 2018 o godz. 16.30 do sali 508 na bezpłatne, pokazowe zajecia FITNESS.