Filatelistyczne spotkania wymienne

Koło Polskiego Związku Filatelistów Łódź - Miasto im. Czesława Danowskiego zaprasza  na spotkania wymienne (wymiana, wycena znaków pocztowych, korzystanie z pomocy eksperta PZF oraz najnowszych katalogów) w soboty w godzinach 11.00-14.00.

Klub Kosmobiologii - marzec

Serdecznie zapraszamy na spotkania klubu Kosmobiologii do Łódzkiego Domu Kultury. Wstęp wolny. 

Spotkania PTT - marzec

Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział Łódź zaprasza na spotkania w środy o godzinie 18.00 do sali 313. Wstęp wolny. 

Wielkanocny kiermasz sztuki ludowej

W Niedzielę Palmową 25 marca br. w Sali Kolumnowej ŁDK w godzinach 10.00-17.00 zorganizowaliśmy Wielkanocny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła. Zapraszamy również na Warsztaty Plastyki Obrzędowej.

"Przystanek 60+" Teatr i kabaret - Program Finału

Zapraszamy do zapoznania się z programem finału przeglądu, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w Sali Kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury.

Przenieś się w świat Gwiezdnych Wojen!

Za nami pierwszy zlot fanów Star Wars! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Wspieramy działania kulturalne - Piotrków Tryb. i Bełchatów

26 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Centrum Idei "ku Demokracji" w Piotrkowie Trybunalskim, a także w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie. 

Wspieranie Działań Kulturalnych - spotkania w regionie

W terminie od 15 lutego do 6 marca w instytucjach kultury na terenie województwa łódzkiego organizujemy spotkania dla przedstawicieli lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych. Zapraszamy do udziału oraz do obejrzenia fotorelacji z minionych spotkań. 

Punky Reagge Live 2018

Za nami wyjątkowy wieczór! Ponad 300 osób bawiło się w piątek (tj. 23 lutego 2018) podczas koncertu, który odbył się w ramach kultowej trasy PUNKY REGGAE live. Wystąpili: FARBEN LEHRE + GUTEK + BIG CYC + KONKUBENT. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (Fot.: Przemysław Binek).