PROG THE NIGHT III

W dniach 3-4 listopada 2017 w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18) odbędzie się trzecia edycja festiwalu PROG the NIGHT.

Sztuka awangardowa w Zduńskiej Woli

„Widzenie światłocieniowe” to kolejne zajęcia z projektu „Łódzkie pełne kultury”, które odbyły się 30 października w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli. Podczas warsztatów dzieci zobaczyły, jak z wykorzystaniem tylko cienia przedmiotu można robić zdjęcia bez aparatu fotograficznego. A to wszystko...

Opowieść o historii pieniądza w Tomaszowie Mazowieckim

„Do grosza grosz, a będzie trzos. Opowieść o historii pieniądza” to kolejne zajęcia edukacyjne, które odbyły się 27 października w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury” w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim (filia „Tkacz”). Celem zajęć było pokazanie różnorodności i funkcji...

95. Wieczór Przewodnicki

Koło Przewodników Beskidzkich w Łodzi zaprasza 7 listopada o godz.18.00 do sali 221 na koncert, pt.: "Moje piosenki" w wykonaniu Jurka Świerczyńskiego.

Filatelistyczne Spotkania Wymienne

Koło Polskiego Związku Filatelistów Łódź-Miasto im. Czesława Danowskiego zaprasza na listopadowe spotkanie kolekcjonerów.

Klub Kosmobiologii

Klub Kosmobiologii zaprasza w wybrane listopadowe piątki na spotkania!

Kolejna premiera 40. ŁST za nami!

Kolejny weekend Łódzkich Spotkań Teatralnych i kolejna PREMIERA za nami! Tym razem odwiedziliśmy Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie Trybunalskim! 

Literatura, czyli VII Przystanek 60+

Zapraszamy wszystkich piszących twórców 60+ do udziału w VII Przeglądzie Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" Literatura!