Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =

Czym jest Rozwój Publiczności? Kto tak właściwie jest naszym widzem? Jak poznać i odpowiadać na potrzeby widowni? Dlaczego budowanie długotrwałych relacji z publicznością jest ważne? O tym i nie tylko rozmawiali uczestnicy Konferencji Dyrektorów i Kustoszy Muzeów Regionalnych z Województwa Łódzkiego, która odbyła się w dniach 12-13 kwietnia w Zduńskowolskim Centrum Integracji Ratusz.
Pierwszy dzień muzealnych obrad zakończyła muzyczna niespodzianka w postaci koncertu Andrzeja Wawrzyniaka i Klubu Piosenki Artystycznej A'Priori działającego przy Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

Dzięki partnerowi wydarzenia jakim był Browar Staropolski muzealnicy mogli zwiedzić jedną z najstarszych fabryk w Zduńskiej Woli, w której od chwili założenia po dziś dzień produkuje się piwo.

W drugim dniu konferencji uczestnicy odwiedzili Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola, Skansen Lokomotyw Zduńska Wola Karsznice, Cmentarz żydowski w Zduńskiej Woli, a także Dom Urodzenia św. Maksymiliana Kolbe w Zduńskiej Woli.

Organizatorzy: Łódzki Dom Kultury i Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola przy wsparciu Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli i Miasta Zduńska Wola