unia baner

FINAŁ „5 MINUT DLA OBERKA” – V EDYCJA

Dziękujemy za uczestnictwo w finale piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA”. W załączniku znajdziecie Państwo protokół jury. 

Finał projektu„5 MINUT DLA OBERKA” 2021

Gorąco zachęcamy do oglądania występów uczestników tegorocznej edycji konkursu tańca ludowego. 

„5 MINUT DLA OBERKA” – edycja 2021

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA”.

"5 MINUT DLA OBERKA" - finał online

Tegoroczny Finał Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA” z uwagi na sytuację epidemiczną odbył się w przestrzeni wirtualnej.

Finał projektu - odwołany

Szanowni Państwo, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną i troskę o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o odwołaniu finału Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego "5 MINUT DLA OBERKA"

"5 minut dla oberka" - przedłużony termin

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA”. 

Ogólnopolski Konkurs Tańca Ludowego rozstrzygnięty!

Blisko 20 par tanecznych z całej Polski i 4 zespoły folklorystyczne wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 minut dla oberka”, który odbył się 19 października w Łódzkim Domu Kultury.

Czas na finał w rytmie Oberka!

Serdecznie zapraszamy na finał Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego "5 - minut dla Oberka". 

5 minut dla oberka 2019

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Tańca ludowego im. Jacka Lewandowskiego "5 MINUT DLA OBERKA"! Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach tanecznych: tradycyjnej dla par autentycznych i stylizowanej dla zespołów tańca ludowego. Na zwycięzców czekać będą...