unia baner

„5 MINUT DLA OBERKA” – V EDYCJA

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w kolejnej, piątej już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA”.

Finał projektu„5 MINUT DLA OBERKA” 2021

Gorąco zachęcamy do oglądania występów uczestników tegorocznej edycji konkursu tańca ludowego. 

„5 MINUT DLA OBERKA” – edycja 2021

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA”.

"5 MINUT DLA OBERKA" - finał online

Tegoroczny Finał Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA” z uwagi na sytuację epidemiczną odbył się w przestrzeni wirtualnej.

Finał projektu - odwołany

Szanowni Państwo, z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną i troskę o Państwa bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o odwołaniu finału Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego "5 MINUT DLA OBERKA"

"5 minut dla oberka" - przedłużony termin

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 MINUT DLA OBERKA”. 

Ogólnopolski Konkurs Tańca Ludowego rozstrzygnięty!

Blisko 20 par tanecznych z całej Polski i 4 zespoły folklorystyczne wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego „5 minut dla oberka”, który odbył się 19 października w Łódzkim Domu Kultury.

Czas na finał w rytmie Oberka!

Serdecznie zapraszamy na finał Ogólnopolskiego Konkursu Tańca Ludowego im. Jacka Lewandowskiego "5 - minut dla Oberka". 

5 minut dla oberka 2019

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Tańca ludowego im. Jacka Lewandowskiego "5 MINUT DLA OBERKA"! Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w dwóch kategoriach tanecznych: tradycyjnej dla par autentycznych i stylizowanej dla zespołów tańca ludowego. Na zwycięzców czekać będą...