Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =

Sala kolumnowa Łódzkiego Domu Kultury po modernizacji zrealizowanej w ramach projektu „Przebudowa wnętrz Łódzkiego Domu Kultury obejmująca Salę Kolumnową wraz z pomieszczeniami przyległymi w celu umożliwienia rozwijania i kształtowania kulturowej tożsamości regionu” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013.

Ma nowoczesny wystrój, który stwarza odpowiednią atmosferę do zorganizowania szkolenia, konferencji lub kameralnego koncertu. Sala jest zautomatyzowana, w pełni klimatyzowana i bardzo nowocześnie wyposażona w:

Nagłośnienie –  to trzy wysokiej klasy systemy nagłośnieniowe:

  1. System line array
  2. System aktywny
  3. System pasywny.
  • główną jednostką sterującą systemami nagłośnieniowymi jest konsola cyfrowa,
  • sala jest wyposażona zarówno w system przewodowej jak i bezprzewodowej  łączności,
  • nagłośnienie jest w pełni przystosowane do działań konferencyjnych, teatralnych oraz koncertowych szczególnie w sferze muzyki jazzowej, folkowej oraz popowej,
  • oświetlenie to profesjonalne systemy oświetlenia scenicznego,
  • sprzęt multimedialny umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych  projekcji multimedialnych.


Sala jest wyposażona zarówno w system przewodowej jak i bezprzewodowej  łączności. Ruchoma scena umożliwia różne aranżacje Sali. Balkon może być dodatkową powierzchnią wystawienniczą.


„Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013”