Grakademik #69

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu Grakademik #69 pn."Gra w grze-czym jest metarozgrywka"

VI Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- kultura w Wieluniu

Jak odnaleźć się w czasach, gdy cyberprzestrzeń przenika do realu? W jaki sposób dbać o wizerunek instytucji w Sieci i poza nią? Czym zainteresować publiczność? Odpowiedzi na te i inne pytania szukali uczestnicy VI Forum Instytucji Kultury Województwa Łódzkiego +/- kultura, które odbyło się 18-19 kwietnia 2018 r. w...

Klub Podróżników - prelekcja Viva Colombia

Marcowe spotkanie Klubu Podróżników odbywa się pod kolumbijską flagą. 

Wierszem w las!

"Wierszem w las" za nami! Akcja zorganizowana z okazji pierwszego dnia wiosny oraz światowego dnia poezji to wspólny projekt Łódzkiego Domu Kultury i Zespółu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Ponad 130 tomików i sadzonek 21 marca zmieniło właściciela! Zapraszamy do obejrzenia...

99. Wieczór Przewodnicki

Koło Przewodników Beskidzkich w Łodzi zaprasza  20 marca o godz.18.00 do sali 221 na piosenki Jurka Świerczyńskiego.  Wstęp wolny. 

TURNIEJ „Tańczyć Każdy Może” ODWOŁANY

Informujemy, że z przyczyń organizacyjnych Otwarty Wojewódzki Turniej Tańca Towarzyskiego „Tańczyć Każdy Może” zostaje odwołany.
08-03-2018 godz 18:00

"Skrzypek na Dachu" oczami zespołu "Kontra"

8 marca w Łódzkim Domu Kultury odbył się występ zespołu Kontra ze spektaklem tanecznym "Skrzypek na Dachu". 

Stacja Kobiet na Dworcu Fabrycznym

Dzień Kobiet z Łódzką Koleją Aglomeracyjną już za nami! 8 marca wszystkie Panie odwiedzające Dworzec Łódź Fabryczna miały okazję skorzystać z mnóstwa atrakcji przygotowanych przez zaproszonych partnerów. 

Pędzle w dłoń! IX edycja "Przystanek 60+" Malarstwo i Rękodzieło!

Jeśli Twoją pasją jest malarstwo lub rękodzieło, nie czekaj, zgłoś do IX edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"! Na zgłoszenia czekamy tylko do 19 marca 2018r. 

Koncert ODWOŁANY - Daniel Cavanagh (Anathema)

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas koncert został odwołany.