102. WIECZÓR PRZEWODNICKI

Koło Przewodników Beskidzkich zaprasza na 102. Wieczór Przewodnicki 9 października, o godz. 18.00 w sali 221. 

FILATELISTYCZNE SPOTKANIA WYMIENNE

Koło Polskiego Związku Filatelistów Łódź - Miasto im. Czesława Danowskiego zaprasza na Filatelistyczne spotkania wymienne (wymiana, kupno, sprzedaż znaków pocztowych, korzystanie z pomocy eksperta PZF oraz najnowszych katalogów). 

SPOTKANIE Z BOGUMIŁĄ JĘCEK

Działające w Łódzkim Domu Kultury wydawnictwo Kwadratura rozpoczęło nowy sezon wydaniem książki Bogumiły Jęcek pt. „Rozdziały”. To drugi tom w dorobku urodzonej w Oleśnicy, ale mieszkającej od lat w Łodzi autorki. Premiera z udziałem poetki, która odbyła się 2 października zainaugurowała cykl comiesięcznych spotkań...

Klub Kosmobiologii w październiku 2018

Zapraszamy na spotkania Klubu Kosmobiologii w październiku. Wstęp wolny!

ZAPRASZAMY NA FORUM 60+ W OPOCZNIE

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Opocznie zapraszają w dniu 8 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

Forum 60+ w Radomsku

2 października 2018 r. w MDK w Radomsku odbyło się kolejne forum w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+".

WYSTAWA KAKTUSÓW I SUKULENTÓW - ODWOŁANA

Tegoroczna  WYSTAWA KAKTUSÓW I SUKULENTÓW  nie odbędzie się z przyczyn technicznych.

BO Ty tu rządzisz! Zagłosuj!

Zachęcamy do głosowania w Budżecie Obywatelskim Samorządu Województwa Łódzkiego i oddawania głosów na ZADANIE NR 16 (pula wojewódzka) pn. Łódzkie integruje – artystyczny dialog międzypokoleniowy.

PRZYSTANEK 60+ - PLENER ARTYSTYCZNY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

2 października 2018 roku seniorzy z województwa łódzkiego mieli okazję poznać uroki Piotrkowa Trybunalskiego podczas miejskiego pleneru artystycznego odbywajacego sie w ramach projektu Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”

Tribute to Big Bit!

Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne "Ocalić od Zapomnienia" oraz Łódzki Dom Kultury zapraszają na koncert w stylu lat 60. i 70.!