Kino Szpulka

Nowy Cykl w Kinie Szpulka

Kino Szpulka organizuje przegląd filmowej klasyki horroru!
Muzeum Regionalne w Brzezinach

Wernisaż wystawy "Życie Moje" malarstwo Henryki Hak

W ubiegłym tygodniu Muzeum Regionalne w Brzezinach we współpracy z Łódzkim Domem Kultury otworzyło wystawę malarską prac Henryki Hak
Miejski Dom Kultury w Radomsku

VIII PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY RUCHU SENIORÓW RADOMSKO 2018

Miejski Dom Kultury w Radomsku we współpracy z Łódzkim Domem Kultury organizuje VIII Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów RADOMSKO 2018 w kategorii MUZYKA oraz RĘKODZIEŁO.

100 mogił na 100-lecie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.  Jakie historie znajdziemy spacerując pomiędzy mogiłami? Czy miejsca po cmentarzach „in-nych” to jeszcze wielokulturowe dziedzictwo? Czy patriotyzm może być fajny? Czy istnieje Polska A, B, C…? I właściwie co to znaczy być lokalsem?

Wojewódzkie Obchody Dnia Dziecka

W Łódzkim Domu Kultury wręczono w sobotę (26 maja) nagrody uczestnikom konkursu recytatorskiego "47. Świerszczykowe wierszyki" – Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką.

Słowo i obraz - czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy do uczestnictwa w XI i XII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej poświęconym fotografii i literaturze!

Kolekcja makatek w Sieradzu

Kolekcję makatek, które powstały w ramach projektu "#1 Nowe szycie makatki/otwarty konkurs" można obejrzeć w Muzeum Okręgowe w Sieradzu. Wystawa prezentowana będzie do 15 lipca.

KLUB PODRÓŻNIKÓW - MAJ

Holandia czyli chodaki, tulipany i wiatraki?
Akademia Sztuk Pięknych

Lokomotywą po Wiedzę przystanek Bielawy

Lokomotywą po wiedzę  powoli dobiega końca

Prosimy o głosy!

Łódzki Dom Kultury otrzymał nominacje do konkursu Drzewo Pokoleń. Prosimy o głosy!