Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =

Polityka prywatności
Łódzki Dom Kultury poprzez kanał www nie zbiera i nie przetwarza żadnych danych osobowych.
Podczas wizyty na stronie internetowej Łódzkiego Domu Kultury automatycznie zbierane są anonimowe dane statystyczne, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.
Łódzki Dom Kultury nie udostępnia żadnych zebranych danych o odwiedzających podmiotom trzecim. W wyjątkowej sytuacji naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa,  Łódzki Dom Kultury może być zobowiązany do udostępnienia danych organom wymiaru sprawiedliwości.
Łódzki Dom Kultury zastrzega prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.
Informacje o warunkach korzystania z newslettera
Na witrynie www Łódzkiego Domu Kultury istnieje możliwość dobrowolnego podania adresu e-mail w celu otrzymywania newslettera. Dobrowolne podanie adresu e-mail w formularzu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą e-mailową informacji  na temat oferty kulturalnej oferowanych przez Łódzki Dom Kultury i jego Partnerów. Mają Państwo prawo zrezygnować z subskrypcji - używając linka który znajduje się w każdym newsletterze.
Każdemu użytkownikowi newslettera przysługuje prawo do zmiany adresu e-mail. W tym celu należy zrezygnować z subskrypcji używając linku, który znajduje się w każdym newsletterze i zapisać się ponownie, podając nowy adres e-mail.