Wspieramy działania kulturalne - Radomsko

Kolejne spotkanie za nami! 23 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. 

Wspieramy działania kulturalne - Łask i Sieradz

22 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Łaskim Domu Kultury, a także w Zespole Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu.  

Taniec towarzyski dla początkujących!

Od 5 marca rusza kurs tańca towarzyskiego dla początkujących pod kierownictwem Ryszarda Drobińskiego. Na zajęcia zapraszamy osoby, które chcą się nauczyć tańca od podstaw lub podszkolić posiadane umiejętności, by zabłysnąć na parkietach weselnych, balach, dyskotekach i imprezach. Kurs Tańca Towarzyskiego gwarantuje znakomitą zabawę,...

Wspieramy działania kulturalne - Skierniewice, Łowicz

21 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach oraz w Muzeum w Łowiczu. 

#1 Nowe szycie makatki - otwarty konkurs

Wspólnie z Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi zapraszamy na spotkanie promujące projekt #1 Nowe szycie makatki  - otwarty konkurs. 

Wspieramy działania kulturalne - Wieluń i Działoszyn

20 lutego przedstawiciele lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych spotkali się w Wieluńskim Domu Kultury i Regionalnym Centrum Rozwoju Kultury i Turystyki w Działoszynie.

5. Armatka Kultury!

Czytelnicy „Kalejdoskopu” już po raz piąty głosowali na najbardziej wystrzałowe wydarzenie w łódzkiej kulturze! 

Włącz się w świętowanie „Niepodległa” - szkolenie

Łódzki Dom Kultury zaprasza do udziału w szkoleniu organizowanym przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Szkolenie jest bezpłatne, odbywa się 21.02.2018 od godziny 11 w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi (Piotrkowska 282) . Prosimy o przybycie minimum pół godziny wcześniej w celu dokonania rejestracji.

Zapraszamy na spotkania w regionie!

Zapraszamy przedstawicieli lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, środowisk seniorskich i władz samorządowych do wzięcia udziału w spotkaniach organizowanych przez Łódzki Dom Kultury odbywające się w miesiącu lutym.