SPOTKAJMY SIĘ W RADOMSKU NA FORUM 60+!

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku zapraszają w dniu 2 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

POPLENEROWY XIV Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

Łódzki Dom Kultury, w ramach poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+, zaprasza wszystkich artystów seniorów do udziału w kolejnym konkursie w kategorii PLASTYKA, który odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury w dniu 15 października 2018 r.

Forum 60+ w Piotrkowie Trybunalskim za nami!

20 września 2018 roku odbyło się Forum 60+ w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"

Chodnik korunami stromov v Bachledke - spotkanie PTT

Czas na kolejną prelekcję w ramach Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Oddziału Łódzkiego.

Kolejne warsztaty w ramach „Łódzkie pełne kultury” – czas na Zduńską Wolę

19 września pracownicy Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina odwiedzili Zduńską Wolę w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”. 23 uczniów szkół podstawowych przy dźwiękach muzyki zostało zapoznanych z zabawami ludowymi z województwa łódzkiego, natomiast 11 nauczycieli i...

Wystartowała II edycja "Łódzkie pełne kultury"!

W tym tygodniu ruszyła druga edycja projektu „Łódzkie pełne kultury”. 3 grupy uczniów oraz 2 grupy nauczycieli i animatorów kultury z Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego i Zduńskiej Woli wzięły udział w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych i animacyjnych prowadzonych przez pracowników Filharmonii...

Zgłoś się na Łóptę 2018!

Już po raz 31. w Łódzkim Domu Kultury w dniach 5-7 października 2018 odbędzie się Łódzki Przegląd Teatrów Amatorskich - ŁóPTA 2018!

Filmowe spotkania z historią w Kinie Szpulka

Kino Szpulka zaprasza na październikowe pokazy filmów dokumentalnych.

Sukces śpiewaków i muzyków ludowych z Łódzkiego w Szczecinie

W dn. 7–8 września zakończył IV Turniej Muzyków Prawdziwych, w którym udział wzięło 230 uczestników z całej Polski: śpiewacy, instrumentaliści, kapele, zespoły śpiewacze, tancerze i gawędziarze.

Etno-grafie współczesności. Obszary, metody, perspektywy…

Łódzki Dom Kultury jest współorganizatorem ogólnopolskiej konferencji naukowej pn. „Etno-grafie współczesności. Obszary, metody, perspektywy…”.