OSTATNIE FORUM 60+ W PABIANICACH

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach dziękują wszystkim młodych duchem i aktywnym seniorom za udział w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

Łódzkie pełne kultury z wizytą w Łodzi

Po czterech tygodniach warsztatów w ramach „Łódzkie pełne kultury – II edycja” prowadzonych w siedzibach regionalnych partnerów Łódzkiego Domu Kultury nadszedł czas na pierwszą wizytę w Łodzi. Młodsi uczestnicy projektu z 10 miast województwa wzięli udział w koncercie w Filharmonii...

Tryptyk Łódzki za nami

14 października 2018 roku w Łódzkim Domu Kultury odbyło się wydarzenie pn. "Tryptyk Łódzki" poświęcone 40. rocznicy powołania Jana Pawła II na urząd papieski.

Filharmonia Łódzka odwiedziła Tomaszów Mazowiecki

Kolejna grupa nauczycieli i animatorów – tym razem z Tomaszowa Mazowieckiego – dowiedziała się, jak „dyrygować ludźmi”. Warsztaty odbyły się w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”, którego głównym celem jest upowszechnianie edukacji kulturalnej w regionie.

Tuszyn i okolice pełne muzyki

11 października odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”. Pracownicy Filharmonii Łódzkiej im. A. Rubinsteina w Łodzi odwiedzili jedną z wojewódzkich szkół podstawowych pod Tuszynem oraz Miejski Ośrodek Kultury w Tuszynie.

Finał 6. Kolorowej Lokomotywy!

Wielkim finałem zorganizowanym w Łódzkim Domu Kultury zakończyła się 6 edycja projektu Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2018, skierowanego do dzieci z województwa łódzkiego. Rozstrzygnięto 3 główne konkursy - fotograficzny, plastyczny i gobelin. Przyznano 9 nagród głównych i 100 wyróżnień.

Spotkanie kolekcjonerów

Zapraszamy na spotkanie kolekcjonerskie Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów!

PRZYSTANEK 60+ WRĘCZENIE NAGRÓD I POPLENEROWA WYSTAWA PRAC LAUREATÓW

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 15 października 2018 r. o godz. 14.00 do Sali Kolumnowej na uroczystość wręczenia nagród oraz wystawę prac laureatów poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+.

Łódzkie pełne kultury wpadło na dzień do Krośniewic

9 października w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbyły się warsztaty animacyjne dla uczniów szkół podstawowych w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury – II edycja”, który ma na celu upowszechnianie edukacji kulturalnej w regionie.

Forum 60+ w Opocznie - fotorelacja

W Miejskim Domu Kultury w Opocznie 08 października 2018r. odbyło się Forum w ramach projektu "Przystanek 60+". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.