Teatr Pod Lupą na Różewicz Open Festiwal w Radomsku!

 W środę 4 X 2017 rusza Różewicz Open Festiwal w Radomsku poświęcony twórczości Trzech Braci - Janusza, Tadeusza i Stanisława Różewiczów.

Łódzkie pełne kultury w Zduńskiej Woli

W ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”, który ma na celu upowszechnianie edukacji kulturalej w regionie, 29 września pracownicy Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi przeprowadzili zajęcia edukacyjne dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych oraz nauczycieli ze Zduńskiej Woli.

Skierniewice pełne muzyki

Projekt „Łódzkie pełne kultury” nabiera rozpędu, kolejne warsztaty edukacyjne dla uczniów i zajęcia metodyczne dla nauczycieli odbyły się 28 września w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Łódzkie pełne kultury w Radomsku

Projekt „Łódzkie pełne kultury” spotkał się z żywym zainteresowaniem mieszkańców Radomska, gdzie 27 września w Miejskim Domu Kultury odbyły się warsztaty animacyjne dla uczniów i zajęcia edukacyjne dla nauczycieli.

Łódzkie pełne kultury wpadło na dzień do Tomaszowa

W Miejskim Centrum Kultury (filia „TKACZ”) w Tomaszowie Mazowiecki 26 września odbyły się warsztaty animacyjne dla uczniów i zajęcia edukacyjne dla nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”, realizowanego przez Łódzki Dom Kultury dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i...

Łódzkie pełne kultury w Sieradzu

Łódzkie pełne kultury – najnowszy projekt Łódzkiego Domu Kultury 25 września zawitał do Sieradza. W Zespole Placówek Wychowania Pozaszkolnego odbyły się warsztaty edukacyjne dla 24 uczniów szkół podstawowych oraz zajęcia metodyczne dla dorosłych, w których wzięło udział 14 nauczycieli...

Dom Kultu, czyli Light Move Festival w ŁDK

W miniony weekend odbyła się kolejna edycja Light Move Festival. W tym roku fasada ŁDK po raz pierwszy stała się płótnem do wizualizacji. 

10-lecie Towarzystwa Genealogicznego Centralnej Polski

W sobotę, 30 września 2017 r. Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski obchodziło jubileusz 10-lecia działalności!

Przedłużony Termin - Konkurs Fotograficzny - V Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

 UWAGA PRZEDŁUŻONY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 20.10.2017! Jesteś kreatywnym seniorem? Lubisz robić zdjęcia i chcesz wygrać nagrody? Weź udział w V edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"!
Miejski Dom Kultury w Opocznie

40. ŁST "Teatr ponad podziałami" - Inauguracja

 Jest już fotorelacja z sobotniego spektaklu Teatr Biuro Podróży zaprezentowanego przed MDK Opoczno! Widowiskiem Silence/Cisza w Troi rozpoczęła się 40. edycja Łódzkich Spotkań Teatralnych. Zapraszamy do oglądania fotorelacji wykonanej przez D. Śmigielskiego!