SYLWESTROWY KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Jeśli zaplanowaliście już gdzie i z kim spędzicie sylwestrowy wieczór to zapraszamy przyspieszony na kurs tańca użytkowego w sylwestrowej pigułce. Pierwsze zajęcia odbędą się 4 grudnia 2017 o godz. 17.00.

KONFERENCJA MUZEALNIKÓW W TOMASZOWIE

W dniach 23-24 listopada muzealnicy z całego regionu spotkali się na 11. Konferencji Dyrektorów i Kustoszy Muzeów Regionalnych z Województwa Łódzkiego.

Podsumowanie Roku Władysława Reymonta w Województwie Łódzkim

23 września 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie odbyło się Uroczyste Podsumowanie Roku Władysława Stanisława Reymonta w Województwie Łódzkim.
Centrum Idei ku Demokracji

Forum 60+ w Piotrkowie Trybunalskim!

22 listopada Łódzki Dom Kultury we współpracy z Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim zorganizował kolejne Forum w ramach projektu pn."Wojewódzki Przegląd Twórczości Przystanek 60+. Honorowy patronat nad projektem obejmuje marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.

O etnografii w Kutnie

„Jak się żyło w wiejskiej chacie sto lat temu?” – na to pytanie odpowiadali pracownicy Muzeum Archeologicznego i Etnograficznego w Łodzi 21 listopada podczas warszatów edukacyjnych w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury” w Kutnowskim Domu Kultury.

Muzeum Sztuki w Byszewie

„Widzenie konturowe” to kolejne zajęcia dla uczniów i nauczycieli w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury”, które odbyły się 20 listopada w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Byszewie.

40. Łódzkie Spotkania Teatralne w Tomaszowie Mazowieckim

Kolejny weekend (tj. 18-19.11.2017r.) z 40. Łódzkimi Spotkaniami Teatralnymi za nami! Tym razem odwiedziliśmy Ośrodek Kultury TKACZ - filię Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. 
Konstantynów Łódzki, ul. Sadowa 5/7

Etno - design - podsumowanie warsztatów twórczych w Konstantynowie

Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim zrealizował projekt pn. ETNO-DESIGN w ramach Programu Łódzkiego Domu Kultury pn. WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ PRZYSTANEK 60+ - warsztaty twórcze, podsumowaniem którego była wystawa w Galerii OGRÓD SZTUKI w dniu 16 listopada 2017 o...

Żurawiejki - kuplety wolności!

Wczoraj, tj. 20 listopada 2017 w Łódzkim Domu Kultury miało miejsce widowisko artystyczno-patriotyczne pn. "Żurawiejki - Kuplety Wolności" opowiadające o wydarzeniach związanych z odzyskaniem i odbudowaniem państwowości Polski po I wojnie światowej.

Forum 60+ w Wieluniu!

16 listopada Łódzki Dom Kultury we współpracy z Wieluńskim Domem Kultury zorganizował kolejne Forum w ramach projektu pn."Wojewódzki Przegląd Twórczości Przystanek 60+. Honorowy patronat nad projektem obejmuje marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień.