Leszek Biolik dla młodych

W miniony weekend, w dniach 3-4 listopada, Leszek Biolik prowadził w ŁDK warsztaty dla młodych muzyków. Odbyły się wykłady teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne.

Warsztaty edukacyjne w Bełchatowie i Radomsku

Kolejny pracowity dzień w ramach projektu „Łódzkie pełne kultury” za nami. W poniedziałek, 29 października warsztaty edukacyjne odbyły się w aż dwóch miejscowościach naszego województwa – Bełchatowie i Radomsku.

41. Łódzkie Spotkania Teatralne w Opocznie

W miniony weekend, tj. 27-28 października 41. Łódzkie Spotkania Teatralne odwiedziły Miejski Dom Kultury w Opocznie. W ramach festiwalu odbyły się 2 spektakle: "Złe miasto” Teatru Biuro Podróży z Poznania, który powstał specjalnie na zamówienie ŁST w 2016 roku oraz spektakl "Pchła Szachrajka"...

Łódzki Kaktus Klub - listopad

Serdecznie zapraszamy wraz z Polskim Towarzystwem Miłośników Kaktusów (oddział Łódź) na prelekcję Krzysztofa Strzechy, pt.: Rośliny i nasiona pod tomografem optycznym.

LISTOPADOWE SPOTKANIA - Klub Miłośników Gier Bitewnych "Ośmiornica"

Zapraszamy na listopadowe spotkania Klubu Miłośników Gier Bitewnych "Ośmiornica".

Spotkanie kolekcjonerów - listopad

Zapraszamy na spotkanie kolekcjonerskie Łódzkiego Klubu Kolekcjonerów!

LISTOPADOWE SPOTKANIA FILATELISTÓW

Koło Polskiego Związku Filatelistów Łódź - Miasto im. Czesława Danowskiego zaprasza na Filatelistyczne spotkania wymienne (wymiana, kupno, sprzedaż znaków pocztowych, korzystanie z pomocy eksperta PZF oraz najnowszych katalogów).

Spotkania miłośników gier planszowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników planszówek na wspólne granie w soboty w ŁDK!

Tribute to Big Bit!

Sala pękała w szwach podczas koncertu "Tribute to Big Bit", który odbył się 26 października 2018 roku w Łódzkim Domu Kultury.