Świętuj z nami!

Świętuj z nami 595. URODZINY ŁODZI i weź udział w BEZPŁATNYCH wydarzeniach:

I Konkurs Orkiestr Dętych Województwa Łódzkiego - odwołany

Z uwagi na zbyt małą liczbę zgłoszeń I Konkurs Orkiestr Dętych Woj. Łódzkiego zostaje odwołany. Organizator postanowił zmienić formułę wydarzenia na Prezentację Orkiestr Dętych Woj. Łódzkiego, która odbędzie się 08 września 2018r.

100 000 zł rozdane na kulturę w regionie!

Rozstrzygnięto konkurs na współorganizację projektów kulturalnych z samorządowymi instytucjami kultury z województwa łódzkiego w 2018 r. Wsparcie finansowe otrzyma aż 29 instytucji, na łączną kwotę 100 000 zł.

Wzornik. Szycie opoczyńskie, łowickie i sieradzkie

Już niebawem mieszkańcy naszego województwa i nie tylko będą mogli pogłębić swoją wiedzę z zakresu haftów tradycyjnych. A wszystko za sprawą wzornika, który nie tylko przybliży czytelnikowi historię wzornictwa, techniki wykonania, ściegi i kompozycje ale także umożliwi poznanie kolorystyki, zasad komponowania i możliwości...

Wielki Remont ŁDK Trwa!

W wakacje Łódzki Dom Kultury zmienia się dla Was!

TOWARZYSTWO GENEALOGICZNE CENTRALNEJ POLSKI

Towarzystwo Genealogiczne Centralnej Polski zaprasza na "Letnie pogaduchy genealogiczne", które odbędą się 31 VII (wtorek) o godzinie 18 w sali 408 Łódzkiego Domu Kutlury! Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Entuzjastów Kultury Japońskiej "INOCHI"

Stowarzyszenia Entuzjastów Kultury Japońskiej INOCHI zaprasza na lipcowe spotkania, które odbędą się 13 i 27 VII (piątek) w Łódzkim Domu Kutlury!

SMERF - Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki

Zachecamy każdego do udziału w lipcowych spotkaniach Stowarzyszenia Miłośników ERpegów i Fantastyki - SMERF!

Klub Miłośników Gier Bitewnych "OŚMIORNICA"

Zapraszamy na wakacyjne spotkania Klubu Miłośników Gier Bitwenych "Ośmiornica". Zachęcamy każdego!

Mixer Regionalny na Wakacjach!

Wakacje to nie czas na próżnowanie! Mixer Regionalny na wakacjach zawitał na Fly Fest 2018, czyli wydarzenie poświęcone pokazom lotniczym.