unia baner

Odwołane szkolenia RAKK

W związku z czasowym zamknięciem ŁDK, informujemy, że nadchodzące szkolenia Regionalnej Akademii Kadr Kultury (Design Thinking w kulturze - 23.03.2020, Czas pracy w instytucjach kultury - 31.03.2020, Zakładowy Fundusz Świadczeń socjalnych w samorządowych instytujcach kultury - 3.04.2020), zostały odwołane.

Sen o teatrze - termin odwołany

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz...

Eko Moda

Szanowni Państwo, decyzją Dyrektora ŁDK, zgodnie z wytycznymi Wojewody Łódzkiego, zawieszamy wszystkie działania projektu do jesieni br . Dostosowujemy się do tej decyzji dla Państwa i dzieci bezpieczeństwa. Planujemy przenieść realizację projektu "Lokomotywą po wiedzę" na okres październik/listopad 2020, a finał planujemy...

Armatka Kultury rozdana!

Siódmą edycję plebiscytu „Kalejdoskopu” na najbardziej wystrzałowe wydarzenie w łódzkiej kulturze w 2019 roku wygrała płyta „Masses”, nagrana przez Chór Filharmonii Łódzkiej z okazji jego 50-lecia.

Elektryk poszukiwany!

Łódzki Dom Kultury, 90-113 Łódź, ul. Romualda Traugutta 18 zatrudni Specjalistę ds. obsługi urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Elektryk poszukiwany!

Łódzki Dom Kultury, 90-113 Łódź, ul. Romualda Traugutta 18 zatrudni Specjalistę ds. obsługi urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Odwołany koncert w Sieradzu

Informujemy, że koncert został odwołany.