unia baner

[Aktualizacja] Nowe terminy działań teatralnych

Szanowni Państwo, mając nadzieję, że zagrożenie stan epidemii w Polsce wkrótce minie ustaliliśmy nowe terminy planowanych wcześniej imprez.

Blogi, webinary...co polecamy?

Podczas gdy ŁDK jest jeszcze zamknięty dla osób z zewnątrz, nasza ekipa nieustannie pracuje nad zapewnieniem Wam możliwości uczestniczenia w kulturze zdalnie i podnoszenia kompetencji w ramach naszej Regionalnej Akademii Kadr Kultury z domu. Ale póki to nie nastąpi, zachęcamy do wirtualnego odwiedzenia blogów...

[Odwołany] Przetarg druki - magazyn "Kalejdoskop"

Zachęcamy do składania ofert na świadczenia usług poligraficznych. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w załącznikach.

Odwołane szkolenia RAKK

W związku z czasowym zamknięciem ŁDK, informujemy, że nadchodzące szkolenia Regionalnej Akademii Kadr Kultury (Design Thinking w kulturze - 23.03.2020, Czas pracy w instytucjach kultury - 31.03.2020, Zakładowy Fundusz Świadczeń socjalnych w samorządowych instytujcach kultury - 3.04.2020), zostały odwołane.

Sen o teatrze - termin odwołany

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego zdecydował o czasowym zamknięciu od 12 do 25 marca 2020 r. instytucji kultury, filharmonii, oper, teatrów, muzeów, kin, bibliotek oraz...