KLUB KOSMOBIOLOGII

Zaprasza na spotkania w styczniu 2018!
25-01-2018 godz 12:00
Muzeum Regionalne w Opocznie

Makatka w Opocznie!

25 stycznia 2018 r. odbył się wernisaż wystawy w ramach projektu #1 Nowe szycie makatki otwarty konkurs  w Muzeum Regionalnym  w Opocznie (plac Zamkowy 1).

Logo jubileuszowe wybrane!

Łódzki Dom Kultury w 2018 roku obchodzi 65-lecie działalności instytucji. Pragniemy wspólnie ze wszystkimi uczcić ten wyjątkowy dla nas czas. Świętowanie rozpoczynamy od ogłoszenia wyników konkursu na projekt graficzny jubileuszowe logo Łódzkiego Domu Kultury.

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteś pomysłowy i otwarty na nowe wyzwania? Dołącz do zespołu Regionalnej Informacji Kulturalnej Łódzkiego Domu Kultury!

Forum 60+ w Pabianicach!

Forum 60+ w Pabianicach było ostatnią aktywnością w ramach projektu pn. Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+.

Kultura dostępna w Łódzkiem

Łódzki Dom Kultury jest znany w województwie łódzkim z działań edukacyjnych propagujących kulturę na najwyższym poziomie. W tym roku z powodzeniem wystartował z projektem „Łódzkie pełne kultury”, w którym wzięło udział ponad 450 osób (300 uczniów i 150 nauczycieli).

Związek Polskich Fotografów Przyrody

Związek  Polskich Fotografów Przyrody Okręg Łódzki zaprasza 20 grudnia, godz.18.30, sala 408 na spotkanie pn. Najlepsze pokazy cyfrowe i fotografie roku 2017. 

Wielki Finał Przystanku 60+

14 grudnia w Łódzkim Domu Kultury odbyła się Gala podsumowująca projekt pn. Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzalej Przystanek 60+!

Najlepsze zdjęcia polskich fotoreporterów w Galerii Nowej

149 zdjęć dokumentalnych, których nie da się zapomnieć, dwudniowe warsztaty fotograficzne „Powrót do źródeł”, dwa aparaty Instax mini 70 do wygrania – to wszystko już wkrótce w Galerii Nowa w Łódzkim Domu Kultury.