unia baner

Finał Łódzkie Pełne Kultury

Zakończyła się 3. edycja wojewódzkiego projektu pn. „Łódzkie pełne kultury”. W wydarzeniach edukacyjnych zorganizowanych przez Łódzki Dom Kultury wzięło udział blisko 450 mieszkańców województwa łódzkiego.

FERIE ZIMOWE ZE SZTUKĄ!

Jak co roku, zapraszamy do twórczego i artystycznego spędzenia ferii zimowych 2020 w PRACOWNI 413!

Piosenki świąteczne i zimowe rozstrzygnięte

Łódzki Dom Kultury podsumował całoroczne działania na rzecz seniorów z województwa łódzkiego. W ramach projektu „Przystanek 60+”, podobnie jak w roku ubiegłym, ŁDK wyróżnił osoby/organizacje, które wykazały się wysokim zaangażowaniem w rozwój i promocję projektu. Seniorzy zostali...

Ostatnie warsztaty w ramach tegorocznej edycji Łódzkie pełne kultury

Zakończyliśmy warsztaty w ramach tegorocznej edycji Łódzkie pełne kultury. W ostatnim tygodniu projektu odbyliśmy 6 wizyt do 4 miejsowości województwa: Wieruszów, Skierniewice, Opoczno oraz Krośniewice. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Walczyliśmy o Tomaszów Mazowiecki

W niedzielę 8 grudnia 2019 r. na terenie Skansenu Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się WIDOWISKO HISTORYCZNE – BITWA O TOMASZÓW MAZOWIECKI – STYCZEŃ 1945 rok, zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na rok 2019.

Łódzkie pełne kultury na ostatniej prostej - za nami mikołajkowe podsumowanie

III edycja Łódzkie pełne kultury powoli zbliża się ku końcowi. W pierwszym tygodniu grudnia warsztaty zorganizowane zostały w Łęczycy, Wieruszowie, Tomaszowie Mazowieckim oraz Radomsku. 5 grudnia odbyło się natomiast mikołajkowe podsumowanie projektu, podczas którego odbyła się konferencja prasowa z udziałem naszych 3...

Mikołajki w PTT

Zapraszamy na świąteczne spotkanie towarzystwa.