unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =

Koncert przełożony „Marek Piekarczyk akustycznie”

Informujemy, że z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie publiczności, artystów oraz wszystkich zaangażowanych w organizację koncertu, wspólnie z managementem podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu pn. „Marek Piekarczyk akustycznie” zaplanowanego na 29 stycznia 2022 r. o godz. 19.00.

Informacja o procedurze zwrotu biletów przez portal www.bilety24.pl zostanie wysłana na adres e-mail podany przy zakupie.
Kontakt w sprawie wydarzenia tel. 797-326-173. Nowy termin wydarzenia ogłosimy wkrótce. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

29 stycznia 2022, godz. 19.00
Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18

Imprezę uświetni wręczenie Markowi Piekarczykowi Brązowego Medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"

Marek Piekarczyk to jeden z najważniejszych rockowych głosów naszych czasów. Artystę charakteryzują osobowość i ogromny talent. Wykonał przeszło 2600 koncertów w Polsce i wielu innych krajach, w tym spektakli rock-opery „Jesus Christ SuperStar", w której grał główną rolę. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego show „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” oraz współprowadzący od kilku lat audycję radiową „Rock&Roll'owa Historia Świata” w RMF FM. Jest również autorem autobiograficznej książki pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która zebrała świetne recenzje.

Bierze udział w wielu projektach artystycznych i charytatywnych, w ramach których nagrywa i koncertuje. W programie koncertu „Marek Piekarczyk Akustycznie” znajdują się ballady rockowe, utwory autorskie i piosenki zespołu Skaldowie, Klan, Test, TSA, a także innych wykonawców w nowych aranżacjach. Marek Piekarczyk interesująco prowadzi swoje koncerty,  przeplatając śpiewanie autorskimi anegdotami i komentarzami.

Współorganizatorem wydarzenia jest łódzkie stowarzyszenie muzyczne "Ocalić od zapomnienia".


  • 29-01-2022 godz 19:00

Kategoria

Muzyka