Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =

To nowa inicjatywa Łódzkiego Domu Kultury, wraz z Radiem Łódź i Dziennikiem Łódzkim, we współpracy z Kutnowskim Domem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Kultury w Skierniewicach, Miejskim Domem Kultury w Radomsku, Wieluńskim Dom Kultury i Centrum Kultury w Bełchatowie w 2014 roku rozpoczął realizację kolejnego festiwalu muzycznego w województwie łódzkim.

FESTIWAL ROCKOWANIE skierowany jest do grup muzycznych działających na terenie województwa łódzkiego, których twórczość oscyluje w obrębie muzyki rockowo-popowej. Jego głównym celem jest prezentacja i promocja dorobku artystycznego zespołów muzycznych działających na terenie województwa łódzkiego, konfrontacja osiągnięć artystycznych, wspieranie  interesujących form działalności artystycznej wzbogacających kulturę regionu oraz stworzenie warunków do wymiany doświadczeń między wykonawcami i instruktorami.

I edycja Festiwalu "Rockowanie" składała się z trzech etapów, które zwieńczył koncert finałowy wybranych zespołów w Łodzi.

W 2014 roku do wygrania były atrakcyjne nagrody:

I miejsce: koncert w studio Radia Łódź - wyemitowany na antenie oraz zarejestrowany i wydany w postaci płyty „live”, występ podczas Mixera Regionalnego 2014, promocję medialną na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź S.A. oraz sesję zdjęciową wykonaną przez studio FABRYKA z Łodzi.

II miejsce: ekspresowa sesja nagraniowa w Radiu Łódź (jeden utwór), występ podczas Mixera Regionalnego 2014, promocja na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź S.A.

III miejsce: występ podczas Mixera Regionalnego 2014 i promocja na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź.