unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =

[Aktualizacja] Nowe terminy działań teatralnych

Szanowni Państwo, mając nadzieję, że zagrożenie stan epidemii w Polsce wkrótce minie ustaliliśmy nowe terminy planowanych wcześniej imprez.
04.05.2020 r. 

Szanowni Państwo, obserwując sytuację epidemiczną w Polsce, działając zgodnie z rozporządzeniami Rządu RP oraz mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo na bieżąco aktualizujemy terminy naszych działań.

XXII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej - Przystanek 60+ - teatr i kabaret.
Przegląd planowany na 13 (kabaret) i 19 (teatr) maja chcielibyśmy zrealizować w drugiej połowie sierpnia bieżącego roku. Szczegółowe terminy obu imprez podamy w późniejszych komunikatach.

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie i wojewódzkie.
Eliminacje miejskie 65. OKR - planowany termin realizacji: 05-06 września 2020 (termin nadsyłania kart zgłoszeń - do 1.09.2020.)

Eliminacje wojewódzkie 65. OKR - planowany termin realizacji: 19-20 września 2020 (termin nadsyłania protokołów i kart zgłoszeń z eliminacji rejonowych - do 11.09.2020.)

W załączeniu Komunikat Zarządu Głównego TKT.

49. Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką "Świerszczykowe wierszyki"
Planowane rozpoczęcie projektu - 1 września 2020. Wielki Finał "Świerszczykowych wierszyków" - 6.12.2020.
O szczegółach poinformujemy Państwa w kolejnych komunikatach.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


XXII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej - Przystanek 60+ - kabaret

Przegląd w kategorii: kabaret, planowany na 18 marca, chcemy zrealizować w dniu 13 maja 2020 r. To termin, można rzec, wymarzony, ale priorytetem jest dla nas Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, więc jeśli sytuacja w Polsce nie poprawi się dołożymy wszelkich starań aby spotkać się z Wami w innym, bezpiecznym terminie. 

XXII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej - Przystanek 60+ - teatr

Przegląd w kategorii: teatr, planowany na 2 kwietnia, chcemy zrealizować w dniu 19 maja 2020 r.

65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje miejskie i wojewódzkie

Szanowni Państwo, Organizatorzy, Recytatorzy, Śpiewający Poezję, słowem wszyscy miłośnicy pięknego mówienia i śpiewania, sytuacja epidemiczna zaskoczyła nas i zweryfikowała wiele naszych poglądów o świecie i o nas samych. Dla wielu z nas to czas odosobnienia i pogłębionej refleksji. Nie zmarnujmy go. Niech Wasza wrażliwość i emocje wybrzmią w tekstach, nad którymi pracujecie. Dołożymy wszelkich starań by zrealizować 65. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i spotkać się z Wami we wspólnej artystycznej przestrzeni. Jeśli sytuacja w naszym kraju poprawi się to eliminacje miejskie 65. OKR odbędą się w dniach: 23 i 24 maja 2020 r. a eliminacje wojewódzkie 65. OKR w dniach 30 i 31 maja 2020 r. 

49. Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką "Świerszczykowe wierszyki

49. Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką "Świerszczykowe wierszyki, którego realizację planowaliśmy na 30 maja 2020, nie odbędzie się we wspomnianym wyżej terminie. Projekt zostanie zrealizowany w drugiej połowie roku, ponieważ bezpieczeństwo dzieci i Państwa jest dla nas priorytetem. O szczegółach będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach na naszej stronie internetowej i drogą mailową. Bądźmy zdrowi i niech nie opuszcza nas nadzieja, optymizm i dobra energia.

Załączniki artykułu

Kategoria

Teatr