unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =

Świerszczykowe wierszyki - Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką

Już po raz 48. serdecznie zapraszamy małych recytatorów i małych plastyków do udziału w Wojewódzkim Ekologicznym Dniu Dziecka z Literaturą i Sztuką "Świerszczykowe wierszyki". Tegoroczna edycja to:
  1. Konkurs Recytatorski o tematyce przyrodniczej "Świerszczykowe wierszyki" 
  2. Konkurs Plastyczny "Mały przyrodnik"
  3. Konkurs Plastyczny na ilustracje do zbioru wierszyków ekologicznych Elżbiety Gorzkiej-Kmieć pt. "EKOzmartwienia pingwina Tolusia"
  4. Konkurs Plastyczny "ART!UPCYCLING - rzeźba"
Regulaminy wraz z niezbędnymi dokumentami są do pobrania w załącznikach. 

Finał imprezy odbędzie się 1 czerwca 2019 w Łódzkim Domu Kultury. Dla laureatów przygotowaliśmy wiele niespodzianek i nagród.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami poszczególnych konkursów. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie Recytatorski o tematyce przyrodniczej "Świerszczykowe wierszyki" jest przekazanie Organizatorom czytelnie wypełnionej Karty Uczestnictwa wraz ze zgodą Rodziców lub prawnych opiekunów każdego dziecka wynikającą z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.
Warunkiem uczestnictwa w konkursach plastycznych jest przesłanie na adres Organizatora pracy posiadającej metryczkę wraz ze zgodą Rodziców lub prawnych opiekunów każdego dziecka wynikającą z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO.

 
  • 01-06-2019

Kategoria

Teatr