unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
GALERIA NOWA

Galeria ma charakter otwarty i pokazuje dokonania twórcze ze wszystkich dziedzin: malarstwa, rzeźby, fotografii, rysunku, grafiki, instalacji i obiektów, a także multimediów. Prezentowane są w niej wystawy historyczne, ale także jest to przestrzeń, w której debiutują najmłodsi artyści (np. laureaci konkursu im. Wł. Strzemińskiego organizowanego przez łódzką Akademię Sztuk Pięknych).

Także tutaj mają swoje wystawy artyści z województwa łódzkiego – twórcy sztuki ludowej, których prezentacje są przygotowywane przez Ośrodek Regionalny ŁDK, a także artyści, którzy żyją i tworzą w miastach i powiatach naszego regionu.

Galeria za cel stawia sobie jak najszerszą edukację w zakresie sztuki współczesnej, stąd też program jest adresowany zarówno do osób zaznajomionych ze sztuką współczesną, jak i dla tych, dla których wizyta w galerii jest pierwszym z nią spotkaniem.


Zapowiedzi i relacje z wystaw orz wydarzeń towarzyszących można śledzić na grupie: Galerie: FF, Imaginarium, Nowa i Kawiarnia oraz profilu na Instagramie: link.▪ 𝐆𝐚𝐥𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐊𝐚𝐰𝐢𝐚𝐫𝐧𝐢𝐚 - główne wejście ŁDK (I piętro).
⏰ dostępna jest tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: 797 326 206 lub 797326193, wstęp do Galerii Kawiarnia jest wolny

▪ 𝐆𝐚𝐥𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐅𝐅 (𝐅𝐨𝐫𝐮𝐦 𝐅𝐨𝐭𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐢) - wejście od ul. Traugutta (I piętro)
⏰aktualnie brak wystaw

▪ 𝐆𝐚𝐥𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐈𝐦𝐚𝐠𝐢𝐧𝐚𝐫𝐢𝐮𝐦 - wejście od ul. Kilińśkiego, za głównym wejściem do ŁDK
⏰Galeria czynna od wtorku do piątku w godzinach 14:00-18:00, w soboty w godzinach 10:00-14:00

Bilety po 4 zł, w środy wstęp wolny.

▪ 𝐆𝐚𝐥𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐍𝐨𝐰𝐚 - nieczynna do odwołania.WYSTAWY:

Załączniki artykułu

Katalog na 60-lecie KPA (Pobrań: 208)