unia baner

Prawo autorskie - umowy oraz działalność instytucji kultury, 21.05.19

21 maja 2019 roku odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury przeprowadzone w Łódzkim Domu Kultury. Grupa pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu wzięła udział w kursie, którego tematem było prawo autorskie w zakresie umów oraz działalności instytucji kultury.

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - III stopień, 14-15.05.19

Za nami III stopień szkolenia z zakresu biblioterapii. Kurs organizowany w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbył się w dniach 14-15 maja 2019 r. i podobnie jak poprzednie spotkania o tej tematyce poprowadziła go dr Wanda Matras-Mastalerz.

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 18.04.19

18 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, tym razem w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Liczna grupa pracowników instytucji kultury oraz urzędników z miasta i okolic została wprowadzona w ten obszerny temat przez...

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - II stopień, 15-16.04.19

Po sukcesie marcowego szkolenia z biblioterapii w kwietniu w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyła się kolejna jego odsłona. W kursie pn. Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii, II stopień wzięło udział kilkunastu pracowników instytucji kultury z województwa łódzkiego. Spotkanie poprowadziła dr...

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 15.04.19

Z uwagi na duże zainteresowanie wokół szkolenia na temat bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych, 15 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zorganizowano drugie takie spotkanie dla kolejnej grupy pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu.

Kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć, 12.04.19

12 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbył się kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć.

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 9.04.19

W dniu 9 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Tematem tego spotkania było bezpieczeństwo imprez kulturalnych.

Kurs Animatora Czasu Wolnego, 3.04.19

Regionalna Akademia Kadr Kultury kwiecień rozpoczęła Kursem Animatora Czasu Wolnego. Wzięły w nim udział zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież na co dzień zajmująca się pracą z dziećmi oraz pozostałymi grupami wiekowymi w różnych instytucjach kultury.

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - I stopień, 26-27.03.19

Ostatnią marcową propozycją Regionalnej Akademii Kadr Kultury było dwudniowe szkolenie nt. zagadnienia biblioterapii w procesie edukacji i terapii, które odbyło się 26 i 27 marca 2019 r. w Łódzkim Domu Kultury. Kurs będący wprowadzeniem do omawianej tematyki poprowadziła dr Wanda Matras-Mastalerz.

Prawo autorskie dla instytucji kultury, 14.03.19

14 marca 2019 roku odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury przeprowadzone w Łódzkim Domu Kultury. Grupa pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu wzięła udział w kursie pn. "Prawo autorskie dla instytucji kultury".