unia baner

Dokumentacja imprezy – zrób to sam!, 2.10.19

2 października 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie RAKK. Tematyka tego spotkania skupiała się wokół zasad tworzenia właściwej dokumentacji imprez. Szkolenie poprowadził Marcin Samsel.

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 1.10.19

1 października 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury powróciliśmy do zagadnienia bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych. Szkolenie podobnie jak w poprzednim półroczu poprowadził pan Marcin Samsel.

Zwinne zarządzanie w instytucji kultury - warsztaty z tablicami Kanban, 24.09.19

Regionalna Akademia Kadr Kultury rozpoczęła swoją działalność w sezonie 2019/2020 szkoleniem pn. Zwinne zarządzanie w instytucji kultury - warsztaty z tablicami Kanban. Spotkanie odbyło się 24 września 2019 r.

Prawo autorskie - umowy oraz działalność instytucji kultury, 21.05.19

21 maja 2019 roku odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury przeprowadzone w Łódzkim Domu Kultury. Grupa pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu wzięła udział w kursie, którego tematem było prawo autorskie w zakresie umów oraz działalności instytucji kultury.

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - III stopień, 14-15.05.19

Za nami III stopień szkolenia z zakresu biblioterapii. Kurs organizowany w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbył się w dniach 14-15 maja 2019 r. i podobnie jak poprzednie spotkania o tej tematyce poprowadziła go dr Wanda Matras-Mastalerz.

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych - Tomaszów Maz.,18.04.19

18 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury, tym razem w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Liczna grupa pracowników instytucji kultury oraz urzędników z miasta i okolic została wprowadzona w ten obszerny temat przez...

Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii - II stopień, 15-16.04.19

Po sukcesie marcowego szkolenia z biblioterapii w kwietniu w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbyła się kolejna jego odsłona. W kursie pn. Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii, II stopień wzięło udział kilkunastu pracowników instytucji kultury z województwa łódzkiego. Spotkanie poprowadziła dr...

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 15.04.19

Z uwagi na duże zainteresowanie wokół szkolenia na temat bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych, 15 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zorganizowano drugie takie spotkanie dla kolejnej grupy pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu.

Kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć, 12.04.19

12 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury odbył się kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć.

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 9.04.19

W dniu 9 kwietnia 2019 r. odbyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Tematem tego spotkania było bezpieczeństwo imprez kulturalnych.