unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 1 =

Wyniki - Festiwal Kolęd i Pastorałek - Będzin – 2020

W dniu 9 grudnia 2019 w ŁDK odbyły się eliminacje regionalne, w których udział wzięło kilkudziesięciu artystów amatorów. Wystąpili soliści, duety, zespoły wokalne oraz chóry.
Wykonawcy prezentowali interesujące aranżacje  kolęd i pastorałek. Decyzją Jury nasz region reprezentować będą: Chłopięcy Chór Kameralny "CHCEMY ŚPIEWAĆ" ze Szkoły Podstawowej nr 41 w Łodzi, solistka Agata Ciesielska z Łowicza, Chór Kameralny Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.         
Festiwal oraz koncert Galowy odbędzie się w dniach 9 – 12 stycznia 2020 r.
w Będzinie.
               
Reprezentantom naszego Regionu życzymy powodzenia!
                                                                                                                     

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - Będzin – 2020 jest  jedną z największych w kraju konkursowych imprez  popularyzujących kolędy  i pastorałki. Festiwal  cieszy się dużym zainteresowaniem, a uczestniczyć w nim mogą soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, chóry działające w szkołach, domach kultury, parafiach, stowarzyszeniach, organizacjach polonijnych, a także osoby niezrzeszone.

Szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa w Festiwalu /regulamin oraz karta zgłoszenia/ znajdują się na stronie https://mfkip.pl/ oraz w ŁDK muzyka@ldk.lodz.pl
  • 09-12-2019 godz 09:00

Kategoria

Muzyka