unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =

Finał 7. Kolorowej Lokomotywy!

Nadszedł czas na podsumowanie 7. edycji projektu pn. Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2019 - projekt ekologiczno artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego.
250 osób uczesniczyło w finale Kolorowej Lokomotywy, projektu który łączy ze sobą kulturę i ekologię i co roku zabiera na wycieczki 1000 dzieci z województwa łódzkiego.

Podczas uroczystego finału zostały roztrzygnięte 4 konkursy zorganizowane dla uczestników projektu oraz konkurs medialny pn. Promujemy ekologię skierowany do 15 partnerskich instytucji kultury z województwa łódzkiego.

Na uczestników finału czekała wata cukrowa oraz spektakl o tematyce ekologicznej teatru Pomarańczowy Cylinder.

W wydarzeniu wzięli udział zaproszeni goście, w tym Dyrektor Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego - Pan Hieronim Andrzejewski oraz opiekun Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole - Pan Paweł Kowalski.

Poniżej prezentujemy laureatów konkursów.

KONKURS PLASTYCZNY PN. NATURĄ MALOWANE

I miejsce: Stanisław Wiercioch, Skierniewice
II miejsce: Olaf Kołaczkiewicz, Sulejów
III miejsce: Ewa Kałuża, Tomaszów Mazowiecki

Wyróżnienia:
1. Dominik Plutecki, Bełchatów
2. Małgorzata Pawliszewska, Piotrków Trybunalski
3. Anita Chojnacka, Zduńska Wola
4. Anna Gąsiorowska, Kutno
5. Lena Olesiak, Kutno
6. Borys Bociąga, Wieluń
7. Julia Arndt, Koluszki
8. Kajetan Jóźwiak, Piotrków Trybunalski
9. Elena Glicner, Zelów
10. Nikodem Dymiński, Zelów
11. Igor Mielczarek, Zelów
12. Anna Michalska, Skierniewice
13. Michalina Kamieniak, Bełchatów
14. Axel Grzędzia, Piotrków Trybunalski
15. Maja Luiza Chylińska-Muzoł, Bełchatów
16. Maja Matuszczyk, Sulejów
17. Yera Rakovych, Wieluń
18. Jan Aleksandrowicz, Piotrków Trybunalski
19. Klara Gajewska, Bełchatów
20. Kornelia Kulbat, Sulejów
21. Karolina Brola, Opoczno
22. Maria Czarna, Sieradz
23. Zofia Grzywacz, Sulejów
24. Igor Urbański, Sulejów
25. Adam Wojtysiak, Sulejów


KONKURS PN. MINI EKOSYSTEM

I miejsce: Maja Gorzelak, Zelów
II miejsce: Jakub Gawron, Sieradz
III miejsce: Miłosz Kazimierczak, Zduńska Wola

Wyróżnienia:
1. Agata Buresz, Zelów
2. Agata Czernek, Radomsko
3. Agata Król, Bełchatów
4. Aleksandra Jakóbik, Piotrków Trybunalski
5. Alicja Gniadek, Bełchatów
6. Anna Spychaj, Zduńska Wola
7. Antoni Kowalski, Skierniewice
8. Bolesław Włodarczyk, Zelów
9.Kamila Kmita, Opoczno
10. Nadia Hoffer, Sulejów
11. Kornelia Mokrogulska, Tomaszów Mazowiecki
12. Fabian Macek, Zelów
13. Lena Woźniak, Zelów
14. Lena Zielińska, Zelów
15. Łukasz Grabarczyk, Zelów
16. Filip Hoffer, Sulejów
17. Olivier Pyzia, Sulejów
18. Szymon Idziaszczyk, Zduńska Wola
19. Piotr Kujawa, Piotrków Trybunalski
20. Piotr Kowalski, Piotrków Trybunalski
21. Tymoteusz Łuczyński, Zduńska Wola
22. Marcel Hoffer, Sulejów
23. Nikola Palińska, Sulejów
24. Julia Matuszczyk, Sulejów
25. Zuzanna Olczyk, Bełchatów

KONKURS PN. NATURA JEST EKO

I miejsce: Kornelia Mokrogulska, Tomaszów Mazowiecki
II miejsce: Szymon Wróblewski, Sieradz
III miejsce: Wiktoria Podwysocka, Zduńska Wola

Wyróżnienia:
1. Olivier Pyzia, Sulejów
2. Karolina Walaszczyk, Wieluń
3. Antonina Smela, Wieluń
4. Tymoteusz Łuczyński, Zduńska Wola
5. Patrycja Brylska, Sulejów
6. Julian Kubicki, Sieradz
7. Julia Urbaniak, Zelów
8. Marcel Hoffer, Sulejów
9. Monika Górska, Wieluń
10. Szymon Spętany, Zduńska Wola
11. Michał Nosachov, Wieluń
12. Iga Opałka, Wieluń
13. Karol Kęsik, Sieradz
14. Jakub Pogoda, Zelów
15. Julia Walter, Piotrków Trybunalski
16. Zuzanna Ałaszewska, Piotrków Trybunalski
17. Alicja Jaszczak, Tuszyn
18. Juliusz Skorupski, Tuszyn


KONKURS PN. NATURA W OBIEKTYWIE

I miejsce: Martyna Cieślak, Zduńska Wola
II miejsce: Hanna Rudowska, Zelów
III miejsce: Filip Szkatulski, Sulejów

WYRÓŻNIENIA:
1. Lena Bielecka, Sulejów
2. Igor Jucha, Sulejów
3. Anna Jączyk, Sulejów
4. Jessica Pyzia, Sulejów
5. Dawid Matyszewski, Sulejów
6. Adam Balcerzyk, Sulejów
7. Antonina Guzek, Skierniewice
8. Maria Małecka, Skierniewice
9. Emilia Kowalik, Skierniewice
10. Aleksandra Kowalska, Zelów
11. Anna Biniek, Sieradz
12. Nikodem Dymiński, Zelów
13. Nina Wiśniewska, Zelów
14. Alina Kolasińska, Piotrków Trybunalski
15. Amelia Szczepaniak, Zelów
16. Maria Pogoda, Zelów
17. Karolina Siwik, Nowa Wieś
18. Jacek Senderecki, Piotrków Trybunalski
19. Grzegorz Turek, Sieradz
20. Olga Janus, Opoczno
21. Maja Malej, Opoczno
22. Hanna Nowicka, Bełchatów
23. Adam Paćkowski, Skierniewice
24. Zuzanna Gul, Bełchatów
25. Barbara Haładaj, Bełchatów

KONKURS MEDIALNY PN. PROMUJEMY EKOLOGIĘ

I miejsce: Miejski Dom Kultury w Radomsku
II miejsce: Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
II miejsce: Wieluński Dom Kultury w Wieluniu

Partnerami projektu byli: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Łódzki oraz Leśna Osada Edukacyjna w Kole.

Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Patronat honorowy nad projektem sprawował Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.
  • 19-10-2019 godz 12:00

Kategoria

Wiadomości