unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =

Finał tanecznego festiwalu ROSA

Podsumowaliśmy festiwal tańca ROSA!
5 października odbył się ogólnopolski festiwal dedykowany tańcowi. 

Festiwal trwał 6 godzin, wzięło w nim udział około 430 zawodników, którzy rywalizowali w 32 kategoriach tanecznych: modern, jazz, inne formy/fantasy, disco dance i hip hop.

Na Festiwal zgłosiły się zespoły taneczne i zawodnicy indywidualni z Warszawy, Radomska, Piotrkowa Trybunalskiego, Dobronia, Poddębic oraz Łodzi. Najwięcej zgłoszeń było w kategorii solistów, głównie w kategoriach modern, jazz i inne formy/fantasy.

Najliczniejszą grupą wiekową były dzieci. Kategoria ta ze względu na bardzo dużą ilość zgłoszeń została podzielona pod względem roku urodzenia zawodników.

Tego samego dnia odbyło się 13 godzin warsztatów tanecznych dla uczestników Festiwalu, w których uczestniczyło 225 tancerzy. Warsztaty prowadzone przez Sebastiana Białoszewskiego, Ewę Kowalską – Brodek oraz Anastasiye Bakhtyukovą obyły się w następujących technikach tanecznych: modern, klasyka, jazz, hip hop.


Wyniki Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca ROSA

Kategoria 1 – solo modern 2002/2003
I miejsce - Oliwia Szydłowska
II miejsce - Weronika Olszańska
III miejsce - Anna Sieroń
IV miejsce - Kinga Klimczyk

Kategoria 2 - solo modern 2005/2007
I miejsce - Jaga Kubiak
II miejsce - Nina Klamka
III miejsce - Gabriela Piwowarczyk
IV miejsce - Zuzanna Sałyga
V miejsce - Liliana Holak
VI miejsce - Julia Przyborek

Kategoria 3 - solo modern 2008/2011
I miejsce - Anna Rudnik
II miejsce - Anastazja Hajnczel
III miejsce – Lena Pasik
III miejsce - Małgorzata Banasiak
III miejsce - Natalia Szymańska

Kategoria 4 - solo jazz 2002/2004
I miejsce - Maja Nienałtowska
II miejsce - Klaudia Będerz
III miejsce - Oliwia Lenarcik
IV miejsce  - Wiktoria Szczęk

Kategoria 5 - solo jazz 2006/2007
I miejsce - Zuzanna Sałyga
II miejsce - Nina Klamka
III miejsce - Liliana Holak
IV miejsce - Oliwia Kasprowicz
V miejsce - Wiktoria Lenczewska
VI miejsce – Emilia Papiewska
VII miejsce – Nikola Ostaszewska
VIII miejsce – Oliwia Jaczewska
IX miejsce - Paulina Wolniewicz

Kategoria 6 – solo jazz 2008
I miejsce - Wiktoria Dudkowska
II miejsce - Sonia Chmielecka
III miejsce - Małgorzata Pajęcka
IV miejsce - Zuzanna Śmigaj
V miejsce - Kinga Rutkowska
VI miejsce - Zofia Stolarczyk
VII miejsce - Michalina Kamińska
VIII miejsce - Julia Wasilewska
Natasza Czaplińska - Nie startowała

Kategoria 7 - solo jazz 2009/2010
I miejsce - Laura Olejniczak
II miejsce - Iwetta Gralicka
III miejsce - Natalia Kulińska
IV miejsce - Nikola Zielińska
V miejsce - Anna Lentas-Sanchez
VI miejsce - Pola Bieńkowska
VII miejsce - Oliwia Świątkiewicz

Kategoria 8 – solo jazz 2011/2013
I miejsce - Aleksandra Miśko
II miejsce - Nikola Pełka
III miejsce - Maja Wojtczak
IV miejsce - Liliana Wojtczak
V miejsce - Oliwia Szejk

Kategoria 9 - duety modern/jazz 2006 i starsi
I miejsce - Ewa Sieroń/Zuzanna Stasiak
II miejsce - Lena Trawińska/Kinga Klimczyk
III miejsce - Oliwia Lenarcik/Nikola Ostaszewska

Kategoria 10 - duety modern/jazz 2007 i młodsi
I miejsce - Maja Wojtczak/Pola Bieńkowska
II miejsce - Alicja Galińska/Liliana Gromadzka

Kategoria 11 – solo inne formy /fantasy 2002/2003
I miejsce - Weronika Olszańska
II miejsce - Oliwia Szydłowska
III miejsce - Maja Nienałtowska

Kategoria 12 – solo inne formy /fantasy 2004/2007
I miejsce - Tosia Jarzębska
II miejsce - Oliwia Lenarcik
III miejsce - Nikola Ostaszewska

Kategoria 13 – solo inne formy /fantasy 2008/2009
I miejsce - Amelia Kucińska
II miejsce - Wiktoria Dudkowska
III miejsce - Julia Gaj
IV miejsce - Nikola Zielińska
V miejsce - Wiktoria Pankiewicz
VI miejsce - Julia Wasilewska
Małgorzata Pajęcka – nie startowała

Kategoria 14 – solo inne formy /fantasy 2011/2013
I miejsce - Anastazja Hajnczel
II miejsce - Maja Wojtczak
III miejsce - Liliana Wojtczak

Kategoria 16 – duety inne formy/fantasy dzieci/juniorzy
I miejsce – Kornelia Wiernicka/Hanna Hanc
II miejsce - Oliwia Lenarcik/Nikola Ostaszewska

Kategoria 17 - mf modern/jazz
I miejsce - Azja Dance Junior
II miejsce - Azja Dance Senior
III miejsce - D-Dance Jazz

Kategoria 18 - formacje modern 2006 i młodsi
I miejsce - Aerobik
II miejsce - Azja Dance Bąbelki
III miejsce - KS Jaszczur

Kategoria 19 – formacje modern 2006 i starsi
I miejsce - Azja Dance Junior
II miejsce - Azja Dance Team
III miejsce - Maxi Aerobik

Kategoria 20 – formacje inne formy/fantasy młodsi
I miejsce - Perła
II miejsce - Bączki
III miejsce - KS Jaszczur

Kategoria 21 – formacje inne formy/fantasy starsi
I miejsce - Azja Dance Team
II miejsce - Aerobik
III miejsce - Crazy Dance

Kategoria 22 - solo disco dance 2002
I miejsce - Maja Nienałtowska
II miejsce - Wiktoria Szczęk

Kategoria 23 – solo disco dance 2004/2007
I miejsce - Paulina Wolniewicz
II miejsce - Patrycja Szczęk
III miejsce - Oliwia Jaczewska
IV - Oliwia Lenarcik

Kategoria 24 - solo disco dance 2008/2009
I miejsce - Małgorzata Pajęcka
II miejsce - Zuzanna Śmigaj
III miejsce - Wiktoria Dudkowska
IV miejsce - Oliwia Świątkiewicz
V miejsce - Julia Wasilewska
VI miejsce - Kinga Rutkowska

Kategoria 25 - solo disco dance 2010/2013
I miejsce - Maja Kanownik
II miejsce - Nikola Pełka
III miejsce - Maja Wojtczak
IV miejsce - Pola Bieńkowska
V miejsce - Maja Danieluk
VI miejsce - Oliwia Szejk
VII miejsce - Liliana Wojtczak
VIII miejsce - Julia Pękała

Kategoria 26 - formacje disco dance 2008 i młodsi
I miejsce - Bączki
II miejsce - KS Jaszczur

Kategoria 27 – formacje disco dance 2008 i starsi
I miejsce - TG Dance
II miejsce - Debeściaki

Kategoria 28 – mini formacje hip hop
I miejsce - Fresh Move
II miejsce - Fresh Move

Kategoria 29 – formacje hip hop 2006 i młodsi
I miejsce - Fresh Move
II miejsce - KS Jaszczur

Kategoria 30 – formacje hip hop 2006 i starsi
I miejsce - Fresh Move

Kategoria 31 – duet hip hop
I miejsce - Amelia Pietras/Maciej Woszczyk

Kategoria 32 – solo hip hop 2007 i starsi
I miejsce - Maciej Woszczyk
II miejsce - Mariusz Kacprzak
III miejsce - Kamil Pierzchała
IV miejsce - Amelia Pietras
V miejsce - Magdalena Grabska
VI miejsce - Oliwia Kasprowicz
VII miejsce - Emilia Papiewska
Wiktor Bekier – nie startował

Kategoria 33 – solo hip hop 2008/2009
I miejsce - Martyna Pawlicka
II miejsce - Otylia Sieczkowska
III miejsce - Juita Kowalska
IV miejsce - Igor Wójcik
V miejsce - Nikola Zielińska
VI miejsce - Natalia Kulińska
VII miejsce - Anna Lentas-Sanchez
Laura Góral – nie startował
  • 05-10-2019

Kategoria

Wiadomości