unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =

Świąteczny kiermasz i warsztaty ludowe

Szukasz unikatowych prezentów na święta? Kup lub stwórz własne upominki podczas świątecznego kiermaszu sztuki ludowej połączonego z warsztatami tradycyjnych ozdób choinkowych. 
Termin:
15 grudnia 2019 roku
Łódzki Dom Kultury, sala kolumnowa/ 6

Zapraszamy na coroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła, który już na stałe wpisał się w przedświąteczny kalendarz łódzkich spotkań i imprez kulturalnych.

Podczas kiermaszu zaproszeni twórcy – z terenu województwa łódzkiego, reprezentujący sztukę i rękodzieło ludowe – oferują do sprzedaży niepowtarzalne prace: rzeźby, wyroby hafciarskie, obrazy, wycinanki i karty, kwiaty z bibuły, wyroby z wikliny i ceramiczne, świąteczne pierniki, ręcznie malowane bombki, tradycyjne drewniane zabawki i inne.

W sprzedaży będą również świąteczne karty pocztowe z motywami sztuki ludowej – doskonała alternatywa dla oferty komercyjnej. Kiermaszowi towarzyszą Warsztaty Tradycyjnych Ozdób Choinkowych. Pod okiem twórców ludowych będzie można wykonać tradycyjne ozdoby choinkowe, z bibuły, papieru i słomy oraz przygotować kartę świąteczną. Wstęp na warsztaty kosztuje 5 zł za godzinę. Organizator zapewnia materiały i opiekę merytoryczną.

Zapraszamy w godzinach 10 –17


  • 15-12-2019 godz 10:00 - 30-11--0001 godz 17:00

Bilety

wstęp wolny

Kategoria

Wiadomości