unia baner

Kultura w kwarantannie. Działalność instytucji kultury w czasach pandemii – planowanie, wdrażanie, analiza, 15-16.09.20

Za nami pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie szkoleniowe. Ze względu na trwającą pandemię postanowiliśmy pozostać przy formule szkoleń online. Dzięki temu w webinarium dot. działalności instytucji kultury w czasach pandemii mogły wziąć udział nie tylko osoby z woj. łódzkiego, ale i z innych części Polski.

Narzędzia do tworzenia grafiki - Canva, 29.07.20

Za nami ostatnie już w tegorocznym sezonie letnim webinarium Regionalnej Akademii Kadr Kultury. 29 lipca 2020 r. trenerka Agnieszka Szefer-Trela zapoznała animatorów i edukatorów oraz pracowników instytucji kultury z różnych zakątków Polski z obsługą programu Canva - narzędzia online do tworzenia grafik.

O utrzymywaniu relacji z odbiorcami działań kulturalnych w czasie pandemii, 30.06.20

30 czerwca zorganizowane zostało ostatnie przed wakacyjną przerwą szkolenie RAKK - i podobnie jak ostatnie dwa, odbyło się ono w formie online. Spotkanie nosiło tytuł "WIDZ-wania zarazy, czyli o utrzymywaniu relacji z odbiorcami działań kulturalnych w czasie pandemii". Poprowadziła je Joanna Tabaka.

Ochrony danych osobowych w instytucjach kultury zgodnie z przepisami RODO, 25.06.20

Za nami drugie webinarium zrealizowane w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury. W dniu 25 czerwca 2020 r. odbyło się szkolenie dot. przepisów RODO w instytucjach kultury.

Instytucje kultury on-line, 18.05.20

W dniu 18 maja 2020 r. odbyło się pierwsze w historii Regionalnej Akademii Kadr Kultury szkolenie online. Webinarium pn. Instytucje kultury on-line przyciągnęło uczestników z całej Polski nie tylko z województwa łódzkiego. Bardzo się z tego cieszymy!

Pracownicze plany kapitałowe – wdrażanie krok po kroku, 9.03.20

W dniu 9 marca 2020 r. obyło się kolejne szkolenie Regionalnej Akademii Kadr Kultury. Tym razem grupa pracowników instytucji kultury z województwa łódzkiego podniosła swoje kompetencje w zakresie wdrożenia oraz obsługi pracowniczych planów kapitałowych.

Czas pracy w instytucjach kultury, 4.03.20

4 marca 2020 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zorganizowane zostało szkolenie dotyczące ważnego i budzącego wiele wątpliwości zagadnienia czasu pracy w instytucjach kultury. Spotkanie poprowadził Marek Rotkiewicz.

Senior i kultura, czyli jak stawać się instytucją przyjazną odbiorcom 60+, 26.02.20

W dniu 26 lutego 2020 r. po raz kolejny już w ramach działalności Regionalnej Akademii Kadr Kultury szkolenie dla edukatorów i animatorów kultury poprowadziła Joanna Tabaka. Tym razem warsztaty dotyczyły tworzenia oferty instytucji kultury skierowanej do seniorów.

Mówią o nas w mediach! Skuteczna komunikacja z dziennikarzami..., 18.02.20

W dniu 18 lutego ruszyliśmy ze szkoleniami w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury w roku 2020. Tematyką spotkania w tym dniu była skuteczna komunikacja z dziennikarzami w instytucjach kultury.

Kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć, 6-7.12.19

W dniach 6-7 grudnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury już po raz drugi w tym roku odbył się kurs obsługi programów do postprodukcji zdjęć ADOBE LIGHTROOM oraz NIK COLLECTION.