unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 4 =

Organizuj i śpij spokojnie. Bezpieczeństwo wydarzeń kulturalnych, 15.04.19

Z uwagi na duże zainteresowanie wokół szkolenia na temat bezpieczeństwa wydarzeń kulturalnych, 15 kwietnia 2019 r. w ramach Regionalnej Akademii Kadr Kultury zorganizowano drugie takie spotkanie dla kolejnej grupy pracowników instytucji kultury z Łodzi i regionu.
Zgromadzone osoby poznały specyfikę wydarzeń kulturalnych o różnym charakterze oraz szereg zasad w kwestii bezpieczeństwa, którymi należy się kierować przy organizacji wydarzeń publicznych. Pan Marcin Samsel, który poprowadził szkolenie, zaprezentował sposoby komunikacji z uczestnikami wydarzeń, mające na celu zapewnienie ich bezpiecznego przebiegu. Ważnym punktem spotkania było ponadto omówienie zagadnień dotyczących współpracy ze specjalistami agencji ochrony.

Marcin Samsel – ekspert ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Certyfikowany trener, dowódca grup interwencyjnych i wykładowca na uczelniach wyższych. Od ponad 20 lat zajmuje się bezpieczeństwem publicznym a szczególnie zabezpieczaniem imprez o charakterze masowym. Pod jego opieką przeprowadzono kilkaset wydarzeń zarówno sportowych, jaki i artystycznych i kulturalnych. Od wydarzeń przyciągających setki uczestników po kameralne koncerty.