unia baner
Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =

Zwinne zarządzanie w instytucji kultury - warsztaty z tablicami Kanban, 24.09.19

Regionalna Akademia Kadr Kultury rozpoczęła swoją działalność w sezonie 2019/2020 szkoleniem pn. Zwinne zarządzanie w instytucji kultury - warsztaty z tablicami Kanban. Spotkanie odbyło się 24 września 2019 r.
Prowadzący szkolenie - Dominik Pokornowski - zaprezentował zebranej grupie animatorów kultury nowoczesną metodę sprawnego i skutecznego zarządzania instytucją kultury o nazwie Kanban.
Kanban to prosta i jasna metoda zarządzania zadaniami. Jest popularna w branży IT, ale dzięki swojej prostocie zdobyła szereg innych branż, w tym sektor kreatywny i instytucje kultury. Kanban to opracowana w latach pięćdziesiątych XX wieku w Japonii metoda zarządzania pracą.
Szkolenie dostarczyło zebranym wiedzy na temat elementarnych zasad działania metody oraz tego jak szybko i skutecznie wdrożyć ja w kilkuosobowych zespołach.

Dominik Pokornowski - od 15 lat związany z branżą PR. Od 9 lat zarządza projektami, a od 2010 roku jest konsultantem z zakresu komunikacji internetowej, PR-u i zarządzania projektami z dorobkiem ponad 1200 godzin szkoleniowych. Lider wielu projektów webowych, aktywny trener i konsultant komunikacji internetowej.