unia baner

Forum 60+ w Radomsku

2 października 2018 r. w MDK w Radomsku odbyło się kolejne forum w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+".

PRZYSTANEK 60+ - PLENER ARTYSTYCZNY W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

2 października 2018 roku seniorzy z województwa łódzkiego mieli okazję poznać uroki Piotrkowa Trybunalskiego podczas miejskiego pleneru artystycznego odbywajacego sie w ramach projektu Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”

SPOTKAJMY SIĘ W RADOMSKU NA FORUM 60+!

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Radomsku zapraszają w dniu 2 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

POPLENEROWY XIV Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

Łódzki Dom Kultury, w ramach poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+, zaprasza wszystkich artystów seniorów do udziału w kolejnym konkursie w kategorii PLASTYKA, który odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury w dniu 15 października 2018 r.

Forum 60+ w Piotrkowie Trybunalskim za nami!

20 września 2018 roku odbyło się Forum 60+ w ramach Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"

Muzyczny Przystanek 60+ Rozstrzygnięty

Chór Nauczycielski z Łodzi oraz Małgorzata Seide zostali zwycięzcami muzycznego XIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+” w kategorii muzyka, zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury.

Muzyczny XIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 17 września 2018 r. do Sali Kolumnowej na XIII Muzyczny Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+.

FORUM 60+ W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

Łódzki Dom Kultury, Centrum Idei „Ku Demokracji” oraz Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają w dniu 20 września 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM 60+.

Przystanek 60+ na Wojewódzkich Dniach Seniora

ŁDK wyjechał w region, żeby przedstawić bogatą ofertę projektu Przystanek 60+ na sezon jesień/zima 2018

Plenery, fora, przeglądy, czyli Przystanek 60+

Czas na kolejną odsłonę wydarzeń w ramach "Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+". Zapraszamy do zapisów na plenery artystyczne do parków krajobrazowych województa łódzkiego oraz w miastach.