Instytucja Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego
unia baner

Szachy Dla Seniorów

Czas na warsztaty szachowe!

Plebiscyt „Przystanek 60+” rozstrzygnięty! Wybrano Seniora Roku 2018

29 listopada 2018 roku podczas Gali Finałowej poznaliśmy zwycięzców plebiscytu „Przystanek 60+” zorganizowanego przez Łódzki Dom Kultury, w celu uhonorowania instytucji oraz osób, które aktywnie działają na rzecz aktywizacji seniorów z województwa łódzkiego.

PLEBISCYT „PRZYSTANEK 60+” 2018

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W GŁOSOWANIU W PLEBISCYCIE „PRZYSTANEK 60+” 2018 GALI FINAŁOWEJ PROJEKTU WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”

Karta Seniora Województwa Łódzkiego

Zapraszamy wszystkie osoby, które skończyły 60 lat i zamieszkują na terenie województwa łódzkiego do skorzystania z ulg i zniżek oferowanych w ramach programu Karta Seniora Województwa Łódzkiego.

Podsumowanie Plenerów 60+

W Łódzkim Domu Kultury podczas uroczystego finału podsumowano ostatnie trzy miesiące projektu pn. Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Tylko w plenerach artystycznych oraz forach wzięło udział przeszło 1000 seniorów z województwa łódzkiego. Od początku realizacji projekt...

OSTATNIE FORUM 60+ W PABIANICACH

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach dziękują wszystkim młodych duchem i aktywnym seniorom za udział w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.

PRZYSTANEK 60+ WRĘCZENIE NAGRÓD I POPLENEROWA WYSTAWA PRAC LAUREATÓW

Łódzki Dom Kultury zaprasza w dniu 15 października 2018 r. o godz. 14.00 do Sali Kolumnowej na uroczystość wręczenia nagród oraz wystawę prac laureatów poplenerowego XIV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+.

Forum 60+ w Opocznie - fotorelacja

W Miejskim Domu Kultury w Opocznie 08 października 2018r. odbyło się Forum w ramach projektu "Przystanek 60+". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

Łódzki Dom Kultury wspiera inicjatywy lokalne 60+

„WspieraMY kobiety z SENSem” to jeden z 29 projektów realizowanych w województwie łódzkim, który otrzymał dofinansowanie ze środków Łódzkiego Domu Kultury oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi w ramach zadania pn. „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie...

ZAPRASZAMY NA FORUM 60+ W OPOCZNIE

Łódzki Dom Kultury oraz Miejski Dom Kultury w Opocznie zapraszają w dniu 8 października 2018 roku wszystkich młodych duchem i aktywnych seniorów do udziału w FORUM TWÓRCZOŚCI DOJRZAŁEJ „PRZYSTANEK 60+”.