unia baner

Muzyczny XIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+

Łódzki Dom Kultury, w ramach XIII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej Przystanek 60+, zaprasza wszystkich młodych duchem i aktywnych artystów seniorów do udziału w kolejnym konkursie w kategorii MUZYKA, który odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury w dniu 17 września 2018 r.

Półkolonie dla Seniorów, czyli Plenery 60+

Łódzki Dom Kultury plenerem malarsko-fotograficznym w pasażu Rubinsteina, zainaugurował cykl wydarzeń dla seniorów, które w sezonie letnio-jesiennym odbywać się będą na terenie województwa łódzkiego.

Przystanek 60+ Fotografia i Literatura rozstrzygnięty!

Bardzo przyjemnie upłynęło piątkowe przedpołudnie uczestnikom finału XI i XII Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+" - fotografia i literatura!

Zwyciężyliśmy!

Łódzki Dom Kultury i projekt "Przystanek 60+" został nagrodzony statuetką Drzewa Pokoleń!
Miejski Dom Kultury w Radomsku

VIII PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY RUCHU SENIORÓW RADOMSKO 2018

Miejski Dom Kultury w Radomsku we współpracy z Łódzkim Domem Kultury organizuje VIII Przegląd Artystyczny Ruchu Seniorów RADOMSKO 2018 w kategorii MUZYKA oraz RĘKODZIEŁO.

Słowo i obraz - czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy do uczestnictwa w XI i XII edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej poświęconym fotografii i literaturze!

Nagrody rozdane - Przystanek 60+ Malarstwo i Rękodzieło

Blisko 150 dojrzałych artystów malarzy i rękodzielników zgłosiło się do udziału w IX Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Najlepsze prace można podziwiać w przestrzeni Łódzkiego Domu Kultury do 8 kwietnia.

Pędzle w dłoń! IX edycja "Przystanek 60+" Malarstwo i Rękodzieło!

Jeśli Twoją pasją jest malarstwo lub rękodzieło, nie czekaj, zgłoś do IX edycji Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+"! Na zgłoszenia czekamy tylko do 19 marca 2018r. 

"Przystanek 60+" Teatr i kabaret - Program Finału

Zapraszamy do zapoznania się z programem finału przeglądu, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w Sali Kolumnowej Łódzkiego Domu Kultury.

Za nami VIII "Przystanek 60+" Kolędy i Pastorałki

Zakończyliśmy VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+". W konkursie wzięło udział 18 zespołów i 8 chórów z województwa łódzkiego. W kategorii zespoły zwyciężył zespół z Łowicza - "Ksinzoki", zaś najlepszym chórem okazały się dwa zespoły ex...