Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
ZESPÓŁ

Regionalna Informacja Kulturalna

Martyna Kałużna, recepcja od ul. Traugutta
797 326 185
Maja Adamczyk, recepcja od ul. Traugutta
797 326 194
rik@ldk.lodz.pl 

Regionalna Akademia Kadr Kultury

Natalia Korzeniowska, p. 203
797 326 219, n.korzeniowska@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Marketingu i Współpracy z Mediami

Malwina Paroń, p. 203
797 326 197, m.paron@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Inicjatyw Artystycznych

Zyta Solarska – kursy, p. 203
797 326 230, z.solarska@ldk.lodz.pl

Sandra Frątczak - promocja, imprezy, p. 203
504 941 503, s.fratczak@ldk.lodz.pl

Dominika Bernacka – promocja, imprezy, p. 203
797 326 177, d.bernacka@ldk.lodz.pl

Ewa Kowalska – stowarzyszenia i organizacje, p. 206
797 326 227, inicjatywy@ldk.lodz.pl

Przemysław Hachorkiewicz – specjalista ds. muzycznych, p. 206
797 326 173, muzyka@ldk.lodz.pl

Dział Wystawienniczy

Magdalena Świątczak – kierownik
797 326 191, m.swiatczak@ldk.lodz.pl;

Kamila Turkowska, Galeria FF
797 326 206, k.turkowska@ldk.lodz.pl,

Barbara Rutkowska, Galeria FF
797 326 206 b.rutkowska@ldk.lodz.pl
wystawy@ldk.lodz.pl, galeriaff@ldk.lodz.pl

Dział Filmowy

Ewa Bobińska – kierownik, Ewa Jagiełło, p. 112
797 326 168, film@ldk.lodz.pl

Zespół ds. Teatralnych

Gabriela Synowiec, p. 112
797 326 199

Joanna Pyziak, p. 112
797 326 205
teatr@ldk.lodz.pl

Dział Dziedzictwa Kulturowego i Folkloru Regionów

Danuta Wachowska – kierownik
Jacek Lewandowski
Andrzej Białkowski, a.bialkowski@ldk.lodz.pl
797 326 176, osrodekregion@ldk.lodz.pl

Dział Administracyjno-techniczny
Sławomir Dziedziński,
797 326 173, administracja@ldk.lodz.pl

Dział Wydawniczy

Wydawnictwo Kwadratura - Piotr Grobliński
tel: 797 326 192
e-mail: groblinski@ldk.lodz.pl

Kalejdoskop
tel: 797 326 217
e-mail: kalejdoskop@ldk.lodz.pl

Region Kultury
tel: 797 326 179, e-mail: w.cascarino@ldk.lodz.pl

Zespół ds. kreacji, reklamy i obsługi plastycznej
tel: 797 326 211
e-mail: k.grzelakowska@ldk.lodz.pl