Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =

Za nami VIII "Przystanek 60+" Kolędy i Pastorałki

Zakończyliśmy VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej "Przystanek 60+". W konkursie wzięło udział 18 zespołów i 8 chórów z województwa łódzkiego. W kategorii zespoły zwyciężył zespół z Łowicza - "Ksinzoki", zaś najlepszym chórem okazały się dwa zespoły ex aequo: Chór Nauczycielski z Łodzi oraz Chór miejski "Artis Gaudium" z Tomaszowa Mazowieckiego. 
Po raz kolejny Łódzki Dom Kultury ugościł artystów dojrzałych z województwa. W tej edycji ponad 500 osób odwiedziło 2 lutego naszą instytutcję. Przesłuchania zostały podzielone na dwie kategorie. W sali kolumnowej jury w składzie: Sylwia Strugińska, Renata Banacka-Walczak oraz Waldemar Zybała oceniali kategorię obejmującą zespoły. Zaś w sali 221 od godz. 12 rozbrzmiewały śpiewy chórów, które były oceniane przez jury w składzie: Dawid Ber, Maria Hubluk-Kaszuba oraz Sandra Frątczak. 

Podczas konkursu uczestnicy mieli możliwość odwiedzenia stoiska karty seniora województwa łódzkiego, przygotowanego przez Urząd Marszałkowski w Łodzi., a także zakupienia ciekawych wydawnictw wystawionych przez Wydadwnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim wygranym i do zobaczenia podczas kolejnych edycji!


Koordynatorzy projektu:
Malwina Paroń: tel. 797-326-197, m.paron@ldk.lodz.pl
Dominika Bernacka: tel. 797-326-177, d.bernacka@ldk.lodz.pl
Sandra Frątczak: tel. 504-941-503, s.fratczak@ldk.lodz.pl

Kategoria

Wiadomości