Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =

ZABYTKOWA ARCHITEKTURA TUSZYNA

W dniu 26 października 2014r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie odbył się finał współfinansowanego przez Łódzki Dom Kultury projektu „Zabytkowa architektura miasta i gminy Tuszyn”, na który składał się I Otwarty Plener Malarski i IV Konkurs Fotograficzny.
Na niedzielny wernisaż przybyli do domu kultury w Tuszynie zaproszeni goście, wśród których znaleźli się dyrektor ŁDK - Jacek Sokalski, starosta Powiatu Łódzkiego Wschodniego - Piotr Busiakiewicz, władze miasta i gminy Tuszyn na czele z burmistrzem Witoldem Małeckim oraz księża z tuszyńskich parafii, uczestnicy projektu, ich bliscy i mieszkańcy Tuszyna. Wszyscy mieli możliwość podziwiać wystawę stworzoną z obrazów i zdjęć laureatów konkursu fotograficznego, obejrzeć prezentację multimedialną utworzoną z fotografii pochodzących z czterech edycji konkursu. Dodatkową atrakcją spotkania był koncert „Pomyśl o mnie – wspomnieniami Anny German” wykonany przez artystów z Olkusza: Marzennę Michalczyk, Marcina Kurcza i Przemysława Nogę.
Każdy uczestnik pleneru malarskiego otrzymał fotoobraz przedstawiający jego pracę, uczestnikom konkursu fotograficznego wręczono okazjonalne upominki, a zwycięzcom bogate nagrody (tablety, ramki na zdjęcia). Stworzona wystawa będzie pokazywana w regionie. Zapraszamy do jej oglądania.